Ресурсы

Курс
Пн, окт 09, 2017
В Київській Богословській семінарії завершився курс «Молодіжна Культура». Цілий тиждень студенти семінарії разом зі студентами Рівненського Біблійного коледжу вивчали різні молодіжні субкультури, дізнавались про методи роботи з молоддю, ділилися досвідом. У відео студенти діляться враженнями про навчання. Викладачі курсу розповідають про його мету та унікальність.
Выпускная церемония 2017
Сб, мая 20, 2017
Прамая трансляция торжественной выпускной церемонии и вручения дипломов выпускникам 2017 года.
Программа
Вт, мая 16, 2017
Продолжительность:3 минут 15 секунд
Приглашаем учиться в Киевской богословской семинарии. Смотрите видео о бакалаврской программе с практическим акцентом на христианском образовании. Условия поступления: http://j.mp/18Gkb8p
Пасхальне привітання від Київської богословської семінарії
Вт, апр 11, 2017
Продолжительность:2 минут 34 секунд
Вітаємо усіх зі світлим святом тілесного воскресіння Ісуса Христа із мертвих. Христос воскрес!
Влияние Реформации на толкование Библии
Чт, март 30, 2017
Продолжительность:2 часов 14 минут 3 секунд
У вступній частині лекції буде представлений стислий опис історичного контексту методів тлумачення в пізній середньовічний період. Під час лекції буде розкрите питання основоположного поняття Sola Scriptura як формальної причини Реформації, а також як поняття Sola Scriptura мало вирішальне значення в просуванні індивідуального вивчення (та тлумачення) Біблії серед реформаторів (Лютер, Кальвін, Цвінглі). Лекція побіжно включатиме питання реакції на Реформацію з боку католицької та православної Церкви. Доповідачі говоритимуть про засади тлумачення Біблії, якими керувалися реформатори, та про вплив Реформації на тлумачення біблійного тексту сьогодні.