Нова спільна програма Київської богословської семінарії та НПУ ім. Драгоманова розпочинає набір студентів на 2017/18 навчальний рік.

10 червня Талботська школа богослов’я (Університет БАЙОЛА, США) святкуватиме 10-ліття діяльності свого філіалу в Україні в Київській богословській семінарії.

Конференція для студенток, дружин студентів, випускниць і дружин випускників. У вас буде нагода зустрітися з жінками семінарської спільноти, роздумувати над Словом Божим, підбадьорити одна одну та відпочити. Цього року ми будемо роздумувати над духовним формуванням жінки, факторами, що впливають на її духовне здоров'я. Наша мета - знайти свою повноцінність в Господі. Коли ми будемо мати здорові стосунки з Богом, тоді ми будемо задоволені іншими сферами свого життя.

24 травня 2017 року в Київській богословській семінарії відбудеться Презентація PowerPoint на тему Реформації. Доповідач: Д-р Борисов Едуард. Ресурс для церковного служіння. 

20 травня 2017  р. о 10:00 в церкві «Преображення» розпочнеться урочисте вручення дипломів випускникам Київської богословської семінарії.

Приглашаем пасторов на семинар-тренинг по экспозиционной проповеди, который будет проводить международная миссия «Ресурсы для лидерства» совместно с Киевской богословской семинарией и Институтом церковного служения 4-6 мая 2017 г. Это второй семинар из шести, которые будут проходить в Киеве на протяжении последующих 2 лет. Программа предусматривает обучение и, в дальнейшем, передачу полученных знаний и навыков служителям и лидерам поместных церквей.

Київська богословська семінарія оголошує про проведення відкритої лекції «Еклезіологія Апостола Павла в працях Лютера», яка проводиться в рамках просвітницького проекту «До першоджерел Реформації» з нагоди відзначення 500-річчя Реформації. Лекцію прочитає Володимир Ніколаєв, директор Інституту церковного служіння. Запрошуємо служителів церков, студентів та освітян відвідати лекцію.

4 квітня 2017 року, в 13:00, у Міністерстві освіти і науки України відбудеться вручення свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту випускників Київської богословської семінарії.

З нагоди 500-річчя Реформації Київська богословська семінарія започатковує просвітницький проект «До першоджерел Реформації». Проект передбачає проведення низки освітніх заходів, спрямованих на ознайомлення євангельських християн з історією Церкви часів Реформації, з богословськими поглядами ключових осіб протестантського руху, з впливом Реформації на освіту, тлумачення Біблії, а також з розвитком протестантського руху на заході України.

Вы расстроены от пассивности слушателей вашего учебного курса? Вы отчаянно пытаетесь сделать курс лекций интересным?Вы хотите, чтобы ваш курс надолго запомнился студентам и был практичным?

Если вы ответили утвердительно, хотя бы на один из представленных вопросов, тогда этот семинар для вас!
На этом семинаре вы откроете для себя шесть шагов, которые помогут вам сделать презентацию и программу обучения последовательной и практической для студентов.