Київська богословська семінарія запрошує відвідати навчальний дводенний семінар по Книзі Неємії. Ця книга містить багато прикладів того, як бути людиною по серцю Божому. Вивчаючи книгу Неємії та проповідуючи по цій книзі, відкриваємо Ісуса Христа ‒ очікуваного Месію. 

Музична конференція «Служіння. Творчість. Місія» відбудеться 27 січня 2018 року. Тема цьогорічної конференції – «Єдність в музичному служінні».

Одноденний семінар для наставників, вчителів, лідерів малих груп та служінь, проповідників, викладачів познайомить слухачів з новими підходами та методами в освіті. Семінар також буде корисним для працівників та лідерів церковної християнської освіти, які працюють з дітьми. 

Магістерська програма "Біблійне душеопікунство" Київської богословської семінарії запрошує служителів церков та усіх, хто цікавиться питаннями душі, психології, психіатрії та медицини, на конференцію "Служіння людям з психічними діагнозами". 

Одноденний семінар на тему «Лідерство в християнській освіті». Мета семінару – допомогти служителям в церкві і в християнських школах краще розуміти роль служителя-лідера. Семінар проведе Ларрі Гевітт, служитель у сфері християнської освіті, викладач курсів «Основи викладання», «Лідерство в християнській освіті». Протягом 25 років здійснював служіння молодіжного пастора та пастора з християнської освіти в церкві «Еммануїл». Викладає Біблію для дорослих протягом останніх 35 років.

Нова спільна програма Київської богословської семінарії та НПУ ім. Драгоманова розпочинає набір студентів на 2017/18 навчальний рік.

10 червня Талботська школа богослов’я (Університет БАЙОЛА, США) святкуватиме 10-ліття діяльності свого філіалу в Україні в Київській богословській семінарії.

Конференція для студенток, дружин студентів, випускниць і дружин випускників. У вас буде нагода зустрітися з жінками семінарської спільноти, роздумувати над Словом Божим, підбадьорити одна одну та відпочити. Цього року ми будемо роздумувати над духовним формуванням жінки, факторами, що впливають на її духовне здоров'я. Наша мета - знайти свою повноцінність в Господі. Коли ми будемо мати здорові стосунки з Богом, тоді ми будемо задоволені іншими сферами свого життя.

24 травня 2017 року в Київській богословській семінарії відбудеться Презентація PowerPoint на тему Реформації. Доповідач: Д-р Борисов Едуард. Ресурс для церковного служіння. 

20 травня 2017  р. о 10:00 в церкві «Преображення» розпочнеться урочисте вручення дипломів випускникам Київської богословської семінарії.