Одноденний семінар на тему «Лідерство в християнській освіті». Мета семінару – допомогти служителям в церкві і в християнських школах краще розуміти роль служителя-лідера. Семінар проведе Ларрі Гевітт, служитель у сфері християнської освіті, викладач курсів «Основи викладання», «Лідерство в християнській освіті». Протягом 25 років здійснював служіння молодіжного пастора та пастора з християнської освіти в церкві «Еммануїл». Викладає Біблію для дорослих протягом останніх 35 років.

Нова спільна програма Київської богословської семінарії та НПУ ім. Драгоманова розпочинає набір студентів на 2017/18 навчальний рік.

10 червня Талботська школа богослов’я (Університет БАЙОЛА, США) святкуватиме 10-ліття діяльності свого філіалу в Україні в Київській богословській семінарії.

Конференція для студенток, дружин студентів, випускниць і дружин випускників. У вас буде нагода зустрітися з жінками семінарської спільноти, роздумувати над Словом Божим, підбадьорити одна одну та відпочити. Цього року ми будемо роздумувати над духовним формуванням жінки, факторами, що впливають на її духовне здоров'я. Наша мета - знайти свою повноцінність в Господі. Коли ми будемо мати здорові стосунки з Богом, тоді ми будемо задоволені іншими сферами свого життя.

24 травня 2017 року в Київській богословській семінарії відбудеться Презентація PowerPoint на тему Реформації. Доповідач: Д-р Борисов Едуард. Ресурс для церковного служіння. 

20 травня 2017  р. о 10:00 в церкві «Преображення» розпочнеться урочисте вручення дипломів випускникам Київської богословської семінарії.

Приглашаем пасторов на семинар-тренинг по экспозиционной проповеди, который будет проводить международная миссия «Ресурсы для лидерства» совместно с Киевской богословской семинарией и Институтом церковного служения 4-6 мая 2017 г. Это второй семинар из шести, которые будут проходить в Киеве на протяжении последующих 2 лет. Программа предусматривает обучение и, в дальнейшем, передачу полученных знаний и навыков служителям и лидерам поместных церквей.

Київська богословська семінарія оголошує про проведення відкритої лекції «Еклезіологія Апостола Павла в працях Лютера», яка проводиться в рамках просвітницького проекту «До першоджерел Реформації» з нагоди відзначення 500-річчя Реформації. Лекцію прочитає Володимир Ніколаєв, директор Інституту церковного служіння. Запрошуємо служителів церков, студентів та освітян відвідати лекцію.

4 квітня 2017 року, в 13:00, у Міністерстві освіти і науки України відбудеться вручення свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту випускників Київської богословської семінарії.

З нагоди 500-річчя Реформації Київська богословська семінарія започатковує просвітницький проект «До першоджерел Реформації». Проект передбачає проведення низки освітніх заходів, спрямованих на ознайомлення євангельських християн з історією Церкви часів Реформації, з богословськими поглядами ключових осіб протестантського руху, з впливом Реформації на освіту, тлумачення Біблії, а також з розвитком протестантського руху на заході України.