Конференція для жінок-християнок різних конфесій, які несуть чи хотіли б нести служіння серед військових, для дружин військовослужбовці та жінок, які мають у родині військових. 

Бакалаврська програма «Світове місіонерство», Київської богословської семінарії, відкриває для загального доступу один з найкращих курсів про іслам.

Магістерська програма "Біблійне душеопікунство" Київської богословської семінарії запрошує служителів церков та усіх, хто цікавиться питаннями душі, психології, психіатрії та медицини, на конференцію "Служіння людям з психічними діагнозами". 

Одноденний семінар на тему «Лідерство в християнській освіті». Мета семінару – допомогти служителям в церкві і в християнських школах краще розуміти роль служителя-лідера. Семінар проведе Ларрі Гевітт, служитель у сфері християнської освіті, викладач курсів «Основи викладання», «Лідерство в християнській освіті». Протягом 25 років здійснював служіння молодіжного пастора та пастора з християнської освіти в церкві «Еммануїл». Викладає Біблію для дорослих протягом останніх 35 років.

Нова спільна програма Київської богословської семінарії та НПУ ім. Драгоманова розпочинає набір студентів на 2017/18 навчальний рік.

10 червня Талботська школа богослов’я (Університет БАЙОЛА, США) святкуватиме 10-ліття діяльності свого філіалу в Україні в Київській богословській семінарії.

Конференція для студенток, дружин студентів, випускниць і дружин випускників. У вас буде нагода зустрітися з жінками семінарської спільноти, роздумувати над Словом Божим, підбадьорити одна одну та відпочити. Цього року ми будемо роздумувати над духовним формуванням жінки, факторами, що впливають на її духовне здоров'я. Наша мета - знайти свою повноцінність в Господі. Коли ми будемо мати здорові стосунки з Богом, тоді ми будемо задоволені іншими сферами свого життя.

24 травня 2017 року в Київській богословській семінарії відбудеться Презентація PowerPoint на тему Реформації. Доповідач: Д-р Борисов Едуард. Ресурс для церковного служіння. 

20 травня 2017  р. о 10:00 в церкві «Преображення» розпочнеться урочисте вручення дипломів випускникам Київської богословської семінарії.

Приглашаем пасторов на семинар-тренинг по экспозиционной проповеди, который будет проводить международная миссия «Ресурсы для лидерства» совместно с Киевской богословской семинарией и Институтом церковного служения 4-6 мая 2017 г. Это второй семинар из шести, которые будут проходить в Киеве на протяжении последующих 2 лет. Программа предусматривает обучение и, в дальнейшем, передачу полученных знаний и навыков служителям и лидерам поместных церквей.