Дорогі абітурієнти!

У 2017/18 навчальному році Київська богословська семінарія розпочинає разом з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова спільну програму з підготовки бакалаврів за спеціальністю «Релігієзнавство» і спеціалізацією «Богослов’я» (від НПУ ім. Драгоманова), та за спеціальністю «Богослов’я» і спеціалізацією «Релігієзнавство» (від КБС).

За результатами навчання ви отримаєте два дипломи:

- диплом НПУ (державного зразка) бакалавра релігієзнавства за спеціалізаціями «Богослов’я. Релігійна освіта», «Богослов’я. Капеланство», «Богослов’я. Пастирелогія», «Богослов’я. Релігійна педагогіка», «Богослов’я. Місіологія», «Богослов’я. Бібліїстика», «Богослов’я. Прикладна екклезіологія»

- диплом КБС бакалавра богослов’я за спеціалізацією «Релігієзнавство. Християнська освіта», «Релігієзнавство. Пастирсько-капеланське керівництво», «Релігієзнавство. Пастирське керівництво», «Релігієзнавство. Молодіжне та підліткове служіння», «Релігієзнавство. Всесвітнє місіонерство», «Релігієзнавство. Біблійні науки», «Релігієзнавство. Євангелизм та насадження нових церков».

Обсяг спільної чотирирічної програми ― 240 навчальних кредити.

Кожен із навчальних закладів-партнерів забезпечує половину навчального процесу. Навчальні дисципліни НПУ викладатимуть на базі університету, навчальні дисципліни КБС ― на базі семінарії.

Для вступу на спільну програму потрібно задовольнити вимоги як КБС так і НПУ ім. Драгоманова.

Подальшу інформацію щодо умов вступу ми надамо вам після проходження онлайн-реєстрації.

Запрошуємо випускників шкіл, членів євангельських церков, скористатися цією унікальною можливістю вивчати християнське богослов'я та релігієзнавство.

Маряш Віталій Маріянович
академічний декан,
координатор спільної програми від КБС

Контакти академічного офісу Київської богословської семінарії: http://ktsonline.org/studentu/academic-office

Відео Підписання КБС договору про співпрацю з НПУ ім. М.П. Драгоманова