Одноденний семінар на тему «Лідерство в християнській освіті». Мета семінару – допомогти служителям в церкві і в християнських школах краще розуміти роль служителя-лідера. Задіяні в служінні люди часто стикаються з певними складнощами і проблемами:
• не розуміють до кінця ролі, відповідальності та рис служителя-лідера;
• не знають потреби команди і як ефективно служити разом з ними;
• не вміють вибудовувати правильні пріоритет (дві крайнощі: служать Богу  і забувають про потреби власної сім’ї або служать сім’ї і не знаходять часу для служіння).

Цей семінар буде корисним для вчителів, лідерів, наставників і директорів недільних шкіл та інших служінь, де відбувається процес настанови інших у вірі. Бажаючі зможуть більше дізнатися про семінарські програми для поглибленої підготовки до служіння.

Спікер:

Семінар проведе Ларрі Гевітт, служитель у сфері християнської освіті, викладач курсів «Основи викладання», «Лідерство в християнській освіті». Ларрі Гевітт випускник коледжу та вищої школи Вітон, США (B.A., християнська освіта, M.A., християнське лідерство). Протягом 25 років здійснював служіння молодіжного пастора та пастора з християнської освіти в церкві «Еммануїл». Викладає Біблію для дорослих протягом останніх 35 років. Ларрі також займається бізнес-справою більше 16 років, яка надає різні консультативні послуги людям. З 1995 року відвідав Україну 20 разів, здійснюючи короткострокові поїздки для служіння. Разом з дружиною Елейн має троє дорослих дітей та десять онуків.

Ви можете прослухати його виступи на конференції «Християнська освіта в помісних церквах – виклики сучасності» на сайті КБС: http://ktsonline.org/resources/messages/series/educonf2015

Реєстрація:

Обов’язкова попередня реєстрація до 2 вересня за тел. (097) 923 75 69, місця обмежені
Реєстраційний внесок: пожертвування 80 грн. (входить обід)

Контактна особа:

Людмила Гуркун (097) 923 75 69

Місце проведення семінару:

Київська богословська семінарія 
вул. Горлівська, 75, Київ 

Дата проведення семінару: 

9 вересня 2017, субота, 9:00-17:00, реєстрація 9:00-10:00