Місія:
Місія Інституту церковного служіння – надання допомоги церквам Євразії у справі підготовки працівників для створення та розвитку церков, готових до відтворення нових церков у різних культурах. 

Бачення:
Бачення програми – організація богословської освіти на базі помісної церкви або дистанційно (онлайн). Інститут церковного служіння пропонує унікальний шанс навчитися систематичному вивченню Божого Слова в своїй церкві без відриву від сім’ї та роботи, а також продовжити навчання на базі Київської богословської семінарії. За допомогою інтенсивного біблійного навчання з акцентом на духовне формування та практичне служіння в помісній церкві, студентів готують до активної участі у справі благовістя та домобудівництва церкви. 

Завдання:

 1. Надати початкову богословську освіту, щоб студент міг долучитися до церковного служіння, відповідно до свого дару.
 2. Допомогти студенту з покірним серцем взаємодіяти зі служителями місцевої церкви у справі духовного зростання віруючих.
 3. Прищепити студенту співчуття до грішників та глибоке бажання звіщати Благу Звістку Ісуса Христа.
 4. Підготувати студента до практичного застосування біблійних та богословських принципів Божого Слова для формування характеру служителя.
 5. Навчити студента навичкам передачі своїх знань та досвіду служіння іншим віруючим в церкві.

Основні цінності:

 1. Ми цінуємо навчання на базі помісної церкви. Саме церква – «стовп і підвалина правди», і обов’язок  служителів церкви – підготувати членів церкви до служіння. Тому запропонована програма залучає до процесу навчання помісні церкви (Еф. 4:11-12, 1 Тим. 3:15).
 2. Ми цінуємо дистанційне навчання. Незалежно від місця проживання студента викладач може сприяти его духовному зростанню, систематизувати знання для практичного застосування в церковному служінні (Фил.1:27; 1Сол. 4:1).
 3. Ми цінуємо працівників, підготовлених до справи служіння. Наша мета – підготувати вірних члеів церкви таким чином, щоб вони, в свою чергу, могли навчити інших людей. Церква може досягнути своєї мети лише тоді, коли вона примножує свої учнів. (Мт. 28:19-20; 2 Тим. 2:2).
 4. Ми цінуємо розвиток духовних якостей характеру. Тільки ті, які особисто йдуть слідом за Христом, можуть дійсно бути плідними вчителями, здатними вести інших за Христом в цьому гріховному світі. Знання важливі, однак в Царстві Божому не менш важливим є стан серця віруючої людини (Ін. 15:4-5; 2 Сол. 3:7-13; Тит. 2:11-12).
 5. Ми цінуємо посвяту на практичне служіння. Кожен студент, який вчиться за програмою інституту, повинен, отримавши знання, бути готовим реалізувати їх в благовісті, навчанні інших, а також служінні в церкві, згідно зі своїм даром від Бога  (1 Кор. 12:4-11; 14:12).
 6. Ми цінуємо вірне біблійне вчення. Ми очікуємо від кожного студента розуміння основних доктрин Божого Слова і здатності виявити лжевчення та протистояти йому, вивчаючи Біблію так, щоб живити  себе та інших людей (1 Пет. 3:15; 2 Тим. 2:15; 3:16-17).