Церква – це Божий інститут, створений спасати грішників та вводити їх в Царство Господа Ісуса Христа. Ніякий навчальний богословський заклад не здатний замінити помісну церкву. За Божої ласки ми лише допомагаємо у створенні та розвитку християнської громади. Ми віримо, що Господь помістив наш інститут в стратегічному місці для партнерських стосунків з КБС та помісними церквами задля задоволення нагальної потреби у підготовлених працівниках для церков.

Чому «Інститут церковного служіння»?
Інститут – високий академічний рівень навчання, тому що наш Бог – Бог високих стандартів. Програма інтегрована з навчальними курсами КБС. Деякі курси можна пройти дистанційно завдяки навчальній платформі Moodle.
Церковного – навчання відбувається на базі місцевої громади з урахуванням церковного контексту. Підготовлена, духовно зріла церква бере участь у зростаючому русі створення нових церков.
Служіння – поєднання академічної програми та церковної практики є характерною рисою нашого інституту , що дозволяє студентам вчитися, одночасно набуваючи незамінний досвід служіння.

Запрошуємо вас приєднатися до вивчення багатогранного світу богослов'я заради якісного духовного зростання та плідного служіння в Церкві та поза її межами!

Володимир Ніколаєв,
директор Інституту церковного служіння

+380955084571
+380680852023
volodya@cmieurasia.org
bogoslovie.net