Запрошуємо студенток, випускниць, дружин наших студентів та випускників відвідати жіночу конференцію спільноти Київської богословської семінарії  18 – 20 жовтня 2019 року. Тема конференції «Хто я в світлі Божого Слова?»

Запрошуємо любителів жанру хоррор та усіх зацікавлених на молодіжний семінар «Ворог перед очима», який відбудеться 22 червня, в Київській богословській семінарії. Спікер семінару, Джон Морган (PhD).

Чи знаємо ми як використовувати Біблію в нашому повсякденному житті? А що відрізняє біблійні знання від медичних знань чи від знань з галузі мистецтва або ж техніки? Якщо ваш холодильник перестає працювати, ви звертаєтесь за порадою до Біблії чи телефонуєте майстрові, який ремонтує холодильники? А якщо ви захворіли, як ви знаходите відповідь, що сталось? Йдете до лікаря чи шукаєте свій діагноз в Біблії?

Запрошуємо студентів семінарії та вільних слухачів на курс: «Вивчення 1 Послання до Коринтян». У запропонованому курсі передбачено детальну експозицію головних частин книги з особливою увагою питань практичного служіння в церкві. 

В рамках тісної співпраці Київської богословської семінарії з Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова 10 листопада 2018 р. відбудеться науково-методологічний семінар на тему: «ЗНАЧЕННЯ СТАРОЗАВІТНОГО ТА МІЖЗАВІТНОГО ПЕРІОДІВ ДЛЯ ХРИСТИЯНСЬКОГО БОГОСЛОВ’Я».