Директор програми

Ви хочете дізнатися, як приєднатися до місії Бога? Ви потрапили саме туди!

Церква існує заради місії. Для цього існує наша програма «Всесвітнє місіонерство» – допомогти народу Божому ефективно жити, служити та розповсюджувати Благу Звістку в будь-якій культурі, виконуючи Велике доручення.

Більш захопливого та всеохоплюючого покликання не існує! І якщо ви прагнете досягти успіху, вам напевно знадобиться допомога. Ентузіазм допоможе вам зрушити з місця, але для розквіту необхідно міцна основа, яку складатимуть надійне богослов'я, практичні навички і духовна зрілість. Наша програма покликана допомогти вам зрости в цьому. І що важливо – на шляху до плідного служіння поруч з вами будуть місіонери з багаторічним практичнім досвідом служіння.

Якщо це те, що ви шукаєте, ми з радістю обговоримо з вами подальші кроки.

Чекаємо на вас,
Джейсон Гупта, директор програми «Всесвітнє місіонерство»

Ви можете зв’язатися з нами по телефону +380 (93) 567 23 93 або електронній пошті:
WorldMissions@kts.org.ua

Про програму

Місія:
Місія спеціалізації «Всесвітнє місіонерство» – підготувати студентів у богословському та культурному аспекті ефективно служити Христу в інших культурах, щоб вони могли виконувати Велике доручення.

Бачення:
Ми прагнемо бачити, як євангельські церкви України та Євразії надсилають підготовлених місіонерів звіщати Благу Звістку в інших культурах для досягнення неспасенних людей і заснування руху зі створення нових церков.

Завдання:

 1. Прищепити студентам переконання, що всесвітнє місіонерство є пріоритетною волею Божою для Його Церкви.
 2. Навчити студентів розуміти принципи євангелізації, учнівства та заснування церков в інших культурах.
 3. Дати студентам навички, необхідні для розвитку стратегії та планування міжкультурного служіння.
 4. Навчити студентів розуміти представників найбільших світових релігійних систем і спілкуватися з ними.
 5. Показати студентам, як втілювати біблійні та богословські істини у своє життя та служіння.
 6. Навчити студентів розумітися в поточних питання та тенденціях місіонерського руху. 
 7. Ствердити у студентах розуміння важливості стосунків із людьми в їх майбутньому місіонерському житті.
 8. Дати студентам можливість застосувати навички і знання, отримані під час навчання на програмі, завдяки участі у короткотривалих подорожах за кордон.
 9. Допомогти студентам зв’язатися з місіонерськими організаціями для їх подальшої співпраці в міжкультурному служінні.

Основні цінності:

 1. Ми цінуємо підпорядкування усіх методів служіння авторитету Божого Одкровення в Його Слові, віруючи в те, що надзвичайно важливо працювати для Бога так, як Він Сам цього бажає.
 2. Ми цінуємо підкорення стилю життя місіонера і методів служіння вимогам культури тих, кому ми прагнемо служити, стаючи таким чином «усім для всіх» (1 Кор. 9:22).
 3. Ми цінуємо створення нових, чутливих до особливостей культури церков як кінцеву мету усіх зусиль місіонера.
 4. Ми цінуємо доручення благовістити народам і групам людей, ще не досягнутим Євангелієм, і в той же час підтримуємо рух вже існуючих церков, щоб виконати доручення Христа звіщати Його Євангеліє усім народам.

Як вступити

 

Абітурієнт базової програми навчання повинен відповідати наступним критеріям:

 1. Бути народженим згори, хрещеним по вірі (тобто в свідомому віці) і бути членом євангельської церкви принаймні два роки.
 2. Погоджуватися з доктринальними твердженнями КБС і підписатися під ними (частина «Анкета абітурієнта»).
 3. Мати повну середню освіту.
 4. Надати всі необхідні документи.
 5. Продемонструвати академічні здібності.

Абітурієнт повинен заповнити і подати до академічного офісу всі нижчевказані документи:

 1. Анкета абітурієнта  (копії всіх документів про освіту: атестат про повну загальну середню освіту, диплом бакалавра, спеціаліста, магістра, включаючи додаток з оцінками і середній бал атестата; сертифікат ЗНО (за наявності); оригінали документів про освіту слід надати після зарахування до семінарії. Копія паспорта (головні сторінки і сторінка з інформацією про сімейний стан); копія ідентифікаційного коду)
 2. Рекомендації двох осіб, які не є родичами абітурієнта.
 3. Рекомендація пастора церкви, до якої належить абітурієнт.*

* – якщо абітурієнт є пастором, пасторську рекомендацію повинен заповнити керівник обласного об’єднання, а дві інші рекомендації – інші місцеві пастори.

Рекомендації вважаються дійсними протягом року від дати їх написання.

Всі необхідні документи потрібно надати в академічний офіс мінімум за тиждень днів до вибраної абітурієнтом дати вступу. Абітурієнт отримає запрошення на вступні іспити, лише коли будуть вчасно подані всі необхідні для вступу документи.

Дати вступних іспитів:

1-ша хвиля - 15 червня
2-га хвиля - 17 серпня (документи подати до 12 серпня)
3-тя хвиля - 14 вересня (документи подати до 9 вересня)

Вступні іспити проходитимуть дистанційно.

Після подання всіх документів, безпосередньо перед датою вступних іспитів з абітурієнтом зв’яжуться та нададуть детальну інформацію про розклад і порядок проведення іспиту та співбесіди.

Абітурієнт має заздалегідь потурбуватися, щоб у день іспиту він мав доступ до інтернету та мав можливість зв’язатися з приймальною комісією через Zoom.

Вступні іспити складаються з тесту на знання Біблії, української мови і співбесіди з приймальною комісією.

Зарахування в семінарію визначається за результатами тестів і співбесіди. Абітурієнти заохочуються до завершення навчання в інших навчальних закладах до вступу до КБС, оскільки навчання на наших програмах вимагає великих зусиль.

Абітурієнти, які мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра, будуть допущені до написання тесту на знання Біблії без проходження вступного іспиту з української мови (за умови подання копії відповідних документів).
Слідкуйсте за новинами в наших соцмережах: Instagram, Facebook

З усіх запитань пишіть на телеграм @kts_kyivseminary (063 842 3959). або на ел. адресу registrar@kts.org.ua

 

Вимоги до абітурієнтів з інших країн
КБС з радістю приймає іноземних абітурієнтів. При цьому ваші знання української мови мають дозволяти вам слухати лекції українською, або ж ви маєте бути готові вивчати мову для навчання у нас. Мова, якою ви маєте здавати письмові роботи може узгоджуватися з кожним викладачем окремо. Вступні іспити (тест на знання Біблії та граматика) ви можете здавати на ваш вибір українською або російською мовою. У випадку зарахування студенти-іноземці повинні самостійно забезпечити себе житлом у міжсесійний період або повертатися на цей час додому.

Навчальний план бакалавра

Навчальний план спеціалізованих курсів програми «Всесвітнє місіонерство»  охоплює біблійні, богословські та практичні аспекти підготовки студента, здатного звершувати міжкультурне служіння. План окремих завдань з міжкультурного служіння сприяє підвищенню ефективності навчальної програми. 

Курси спеціалізації:

WM 101 Основи всесвітнього місіонерства

Курс презентує детальне вивчення біблійного свідоцтва про Божу місію у світі та знайомство з місіонерським життям та методами. Звертається увага на характер Бога, як ключовий фактор розуміння завдання місіонера, а також на потребу у всебічній підготовці для міжкультурного служіння.

WM 102 Історія місіонерства

Огляд історичного розвитку місіонерства через фокус на «героях» християнської місії протягом минулих століть. Курс звертає особливу увагу на характерні риси і методи місіонерства, які є моделлю міжкультурного служіння в сучасному світі.

WM 201 Місіонерська антропологія

Різнобічне вивчення людства, культури і навколишньої ситуації з християнської точки зору. Особлива увага звертається на набуття етнографічних навичок, взаємозв’язок між наднаціональним християнством та різними народними культурами, а також вміння ставати джерелом змін у будь-якій культурі.

WM 202 Творчі методи міжкультурної комунікації

Курс вивчає принципи і процеси комунікації між культурами. Зосереджується увага на різних поняттях, способах мислення, цінностях, невербальних знаках, мовних зворотах, підгрупах всередині культур у контексті зв'язку зі ЗМІ і медіатрансляцією.

WM 203 Відповідь світовим релігіям

Курс присвячений вивченню основних релігій та їх вчень. Особливий акцент робиться на актуальні євангельські методи благовістя для досягнення кожної релігійної групи.

WM 301 Духовне життя місіонера

Курс навчає концепціям, принципам і практиці духовного життя, які необхідні для служіння в іншій культурі. Студенти дізнаються, як ставати духовно зрілими в своєму духовному житті, як жити, догоджаючи Богові, та як навчити інших принципам і практиці духовного життя. Курс також аналізує унікальні духовні потреби тих, хто здійснює служіння в міжкультурному контексті.

WM 302 Заснування церков у міжкультурному контексті

Курс знайомить студентів з біблійними і практичними принципами заснування церков з акцентом на адаптацію методів до контексту іншої культури та підготовку місцевих християн до служіння. Курс також передбачає знайомство та спілкування з тими, хто вже заснував чи засновує церкви.

WM 303 Місіонерські стратегії

Вивчення сучасних методів виконання місії в різних умовах. Курс звертає особливу увагу на стратегії «вироблення наметів» (Дії 18:1-4) у ворожих до християнства культурах та на в ісламському та буддистському контекстах. 

WM 401 Зіткнення з ісламом

Курс вивчає історію, культуру та вчення мусульманства, фокусуючись на народному, «побутовому» ісламі. Студенти знайомляться з євангельським підходом до благовістя, яке засноване на особистих стосунках та дискусіях.  

WM 402 Життя та здоров’я місіонера

Курс презентує аналіз процесу переходу в іншу культуру, зосереджуючись на питаннях адаптації здоров’я місіонера. Приділяється особлива увага розумінню та використанню Божих дарів для себе та інших, розпізнанню культурних цінностей, важливих національних свят, можливих причин для виникнення конфлікту та соціального розшарування. Даний курс готує студентів до життєво важливих служінь на місіонерській ниві. Сюди належить міжкультурний підхід до благовістя, відвідування, заснування церкви разом з командою, а також прийняття команди, що звершує короткотривалу місіонерську подорож. Курс включає формування наступних необхідних навичок: складання плану служіння, організація роботи, вміння працювати «під прикриттям», розуміння свого місця у служінні, подальше вивчення мови та знайомство з культурою. Курс також вчить студентів організовувати місіонерську програму в рідній країні та проводити короткотривалі місіонерські подорожі.

Біблійно-богословські курси:

GS 101 Вступний курс

Знайомство з академічним життям в Київській богословській семінарії. Центральне місце відведене процесу написання роботи, особливо дослідницької, використанню комп’ютера, програми Microsoft Word, інтернету, бібліотеки, а також розпорядженню часом та творчому мисленню. В курс включено зустрічі та знайомства з директорами програм, викладачами і працівниками семінарії.

GS 102 Граматика

Огляд граматики української і російської мов допомагає прищепити любов до рідної мови та підготувати студентів до вивчення герменевтики, біблійних мов, а також до використання лінгвістичних навичок та знань граматики під час особистого вивчення Біблії.

GS 115 Критичне мислення та письмо 1

Даний курс є вступом до досліджень і критичного мислення. Курс знайомить студентів із процесом проведення дослідження та розвитком логічного судження та аргументації. Більша частина курсу присвячена практичним завданням для формування навичок, необхідних для проведення біблійних та історичних досліджень. Багато завдань курсу орієнтовані на проведення досліджень і розвиток мислення, що можна використовувати як в служінні, так і в академічному дослідженні під час написання дослідницьких робіт.

BE 101 Герменевтика

Практичний курс знайомить студентів з основоположними методами вивчення Біблії і необхідними кроками в її тлумаченні. Мета - допомогти студентам розуміти Біблію, ефективно використовувати її в своєму житті, а далі в своєму служінні (Езд. 7:10).

OT 101 Огляд Старого Заповіту 1

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Буття до Книги Естер. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.

OT 102 Огляд Старого Заповіту 2

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Книги Йова до Книги пророка Малахії. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.

NT 201 Огляд Нового Заповіту 1

Знайомство з періодом між Заповітами та огляд чотирьох Євангелій, Дій, Послань Петра та Іванна. Курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги.

NT 202 Огляд Нового Заповіту 2

Даний курс є продовженням огляду Нового Заповіту. Особлива увага приділяється вступу до Послань Павла, Якова, Євреїв, Юди та Об’явлення, а також змісту даних книг. Цей курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги. Також курс присвячений питанням авторства, датування і мети написання кожної книги.

PT 204 Гомілетика 1

Студенти детально вивчатимуть засади підготовки проповіді і проповідування, що підносить Бога. В курс входять основні кроки складання експозиційних проповідей, починаючи з детальної екзегетики уривка для виведення екзегетичної ідеї, визначення гомілетичної ідеї, складання плану проповіді, додаткового матеріалу (застосування, ілюстрації, переходи, вступ, завершення тощо) і завершуючи двома короткими проповідями перед аудиторією. Особливий акцент робиться на експозиційну проповідь.

PT 304 Гомілетика 2

Курс пропонує поглиблене вивчення теорії усної комунікації та додаткових навичок, необхідних для ефективного служіння через проповідь. Особлива увага приділяється підготовці окремих проповідей, серій проповідей і проповідей з особливих нагод. Студенти також ближче познайомляться з процесом підготовки та стилями проповідування відомих проповідників минулого й сучасності.

GS 301 Публічні виступи

А даному курсі робиться акцент на практичні навички ефективного публічного виступу. Курс вивчає підготовку промови, виступ, усні презентації в різних ситуаціях під час церковних служінь. Студенти дізнаються про динаміку малої групи та про навички, необхідні куратору малої групи. Студенти виявитимуть здатність проводити зібрання малої групи, а також виголосять дві промови, в яких продемонструють ретельну підготовку та вдалий виступ.

TH 201 Богослов’я 1

Курс вивчає вихідні передумови, цілі та засоби вивчення богослов'я. Розглядає вчення про божественне об’явлення людству: різні засоби Божого об’явлення, Біблію як унікальне богонатхненне послання Бога; вчення про безпомилковість і достатність Старого і Нового Заповітів. Також буде вивчатися вчення про існування Бога, Його особисту та триєдину природу, божественні атрибути і працю. Особлива увага приділятиметься функції Отця в творенні і провидінні. Попередні вимоги: BE 101 Герменевтика

TH 202 Богослов’я 2

Курс розглядає питання богословської антропології: створення і вік людства, людина як образ Божий, особливі стосунки між чоловіком і жінкою перед Богом та суспільством, психологічна та фізична складові людини. Також вивчається тема гріховності людини: проблема зла, наслідки гріха і доктрина про першорідний гріх. В останній частині курсу буде розглянуте вчення про ангелів: створення, служіння та призначення ангелів, доктрина про злі ангели, сатану та протистояння віруючої людини сатані та його демонам.

TH 301 Богослов’я 3

иста, Його непогрішність, земне служіння та викупне значення Його страждань, воскресіння і вознесіння. Студенти розглянуть порядок застосування та умови спасіння у Христі: божественні та людські аспекти спасіння (обрання, напередвизначення, покликання, віра, навернення, покаяння); доктрини про відродження, виправдання та освячення.

TH 302 Богослов’я 4

Курс вивчає роботу Духа Святого в справі спасіння у Христі стосовно Церкви, включаючи збудування та ствердження Церкви як Тіла Христового, організацію, функціонування, богослужіння та призначення Церкви відповідно до Божих цілей. Особливий акцент буде зроблено на природі та практичному застосуванні духовних дарів відповідно до призначення Церкви. Розкриватиметься Божа мета стосовно Царства та майбутні події, пов’язані з долею історії та окремих осіб, включаючи різні стадії другого пришестя Христа, тисячолітнє царювання Христа, воскресіння людей, суди та вічне місто. 

CH 301 Історія Церкви 1

Даний курс пропонує огляд історії Церкви від її заснування до початку Реформації. Студенти дізнаються про життя та богослов'я християнської церкви, а також про головні події, що сформували Західну та Східну Церкву в перші 1 500 років.

CH 302 Історія Церкви 2

Даний курс розглядає історію, життя та богослов'я християнської Церкви в Європі та Північній Америці від Реформації до наших днів. Окрім цього, студенти познайомляться з важливими провідниками та подіями часів Реформації та після неї, а також дізнаються про основні рухи богословської думки останніх 500 років.

WM 410 Всесвітні місії і Церква

Даний курс покликаний скеровувати наших майбутніх пасторів, молодіжних керівників, вчителів та інших служителів до більш місіонерського погляду на служіння і церкву.

BE 146 Експозиція Послання до римлян

Курс є вивченням Послання до римлян з метою розуміння аргументації і змісту даного твору. Студенти будуть ознайомленні з різними богословськими темами і їх представленням у листі. Особлива увага буде зосереджена на історико-культурному контексті та меті написання послання.

PT 306 Духовне керівництво для жінок

Даний курс розроблений для студенток, які виконують лідерські обов’язки в місцевих церквах та бажають зростати в духовному житті. Курс допоможе їм оцінити свої сильні та слабкі сторони, мотиви, вміння поводитися зі Словом Божим, а також соціальні навички в роботі з іншими віруючими. Курс дає можливість студенткам зростати в лідерських навичках завдяки інструментам вирішення проблем, підтримування «вогню» та зростання в основних духовних дисциплінах.

PT 302 Біблійне душеопікунство

Даний курс пропонує загальний вступ в особисте служіння душеопікунства. Початок курсу присвячений обговоренню основоположних принципів біблійного консультування, які виокремлюють його з-поміж інших систем консультування. Після цього курс відстежує та дає оцінку сучасній історії руху біблійного душеопікунства. Курс також пояснює динаміку біблійних змін та презентує головні складові процесу біблійного консультування (душеопікунства), щоб студент зміг отримати практичну, побудовану на Біблії, схему для допомоги людям. Особлива увага буде приділятися таким важливим аспектам: як побудувати стосунки під час душеопіки, як подарувати надію, як збирати та тлумачити інформацію та як мотивувати людину прагнути довготривалих змін. Врешті буде вивчатися низка найбільш розповсюджених проблем, з якими стикаються потребуючі душеопікунства.

PT 402 Християнське богослов’я і духовне життя

Курс призначений для того, щоб допомогти студентам зрозуміти, яку роль відіграє Святий Дух, Писання, богослов'я, церква, духовні дисципліни, поклоніння, власні бажання і воля в духовному зростанні й ефективності служіння. Звертається увага на наступні питання: «Який вплив на інших здійснює характер? Якими мають бути наші заохочення до святості? Чи задоволений Бог нами, якщо ми не досконалі?» Студенти познайомляться з розумінням духовності в різних конфесіях і традиціях християнства, як стимул до більшого уподібнення до Христа.

PT 401 Eтика

Курс презентує огляд принципів християнської поведінки, представленої в Писанні, історії Церкви і сучасному християнстві. Практична мета курсу полягає в тому, щоб допомогти студентам оцінити та розвинути власний характер, а також сформувати духовні цінності, які визначатимуть метод та мотивацію в служінні для того, щоб готувати бездоганних учнів. Будуть розглядатися важливі питання сучасності: аборти, евтаназія, генетика тощо.

Навчальний план молодшого бакалавра

Навчальний план спеціалізованих курсів програми «Всесвітнє місіонерство»  охоплює біблійні, богословські та практичні аспекти підготовки студента, здатного звершувати міжкультурне служіння. План окремих завдань з міжкультурного служіння сприяє підвищенню ефективності навчальної програми. 

Курси спеціалізації:

WM 102 Історія місіонерства

Огляд історичного розвитку місіонерства через фокус на «героях» християнської місії протягом минулих століть. Курс звертає особливу увагу на характерні риси і методи місіонерства, які є моделлю міжкультурного служіння в сучасному світі.

WM 201 Місіонерська антропологія

Різнобічне вивчення людства, культури і навколишньої ситуації з християнської точки зору. Особлива увага звертається на набуття етнографічних навичок, взаємозв’язок між наднаціональним християнством та різними народними культурами, а також вміння ставати джерелом змін у будь-якій культурі.

WM 202 Творчі методи міжкультурної комунікації

Курс вивчає принципи і процеси комунікації між культурами. Зосереджується увага на різних поняттях, способах мислення, цінностях, невербальних знаках, мовних зворотах, підгрупах всередині культур у контексті зв'язку зі ЗМІ і медіатрансляцією.

WM 203 Відповідь світовим релігіям

Курс присвячений вивченню основних релігій та їх вчень. Особливий акцент робиться на актуальні євангельські методи благовістя для досягнення кожної релігійної групи.

WM 301 Духовне життя місіонера

Курс навчає концепціям, принципам і практиці духовного життя, які необхідні для служіння в іншій культурі. Студенти дізнаються, як ставати духовно зрілими в своєму духовному житті, як жити, догоджаючи Богові, та як навчити інших принципам і практиці духовного життя. Курс також аналізує унікальні духовні потреби тих, хто здійснює служіння в міжкультурному контексті.

WM 302 Заснування церков у міжкультурному контексті

Курс знайомить студентів з біблійними і практичними принципами заснування церков з акцентом на адаптацію методів до контексту іншої культури та підготовку місцевих християн до служіння. Курс також передбачає знайомство та спілкування з тими, хто вже заснував чи засновує церкви.

WM 303 Місіонерські стратегії

Вивчення сучасних методів виконання місії в різних умовах.Курс звертає особливу увагу на стратегії «вироблення наметів» (Дії 18:1-4) у ворожих до християнства культурах та на в ісламському та буддистському контекстах.

Біблійно-богословські курси:

GS 101 Вступний курс

Знайомство з академічним життям в Київській богословській семінарії. Центральне місце відведене процесу написання роботи, особливо дослідницької, використанню комп’ютера, програми Microsoft Word, інтернету, бібліотеки, а також розпорядженню часом та творчому мисленню. В курс включено зустрічі та знайомства з директорами програм, викладачами і працівниками семінарії.

OT 101 Огляд Старого Заповіту 1

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Буття до Книги Естер. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань. 

NT 201 Огляд Нового Заповіту 1

Знайомство з періодом між Заповітами та огляд чотирьох Євангелій, Дій, Послань Петра та Іванна. Курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги. 

TH 201 Богослов’я 1

Курс вивчає вихідні передумови, цілі та засоби вивчення богослов'я. Розглядає вчення про божественне об’явлення людству: різні засоби Божого об’явлення, Біблію як унікальне богонатхненне послання Бога; вчення про безпомилковість і достатність Старого і Нового Заповітів. Також буде вивчатися вчення про існування Бога, Його особисту та триєдину природу, божественні атрибути і працю. Особлива увага приділятиметься функції Отця в творенні і провидінні.

TH 301 Богослов’я 3

Курс вивчає особу та працю Ісуса Христа: суть втілення, непорочне зачаття, реальність людської природи Ісуса Христа, Його непогрішність, земне служіння та викупне значення Його страждань, воскресіння і вознесіння. Студенти розглянуть порядок застосування та умови спасіння у Христі: божественні та людські аспекти спасіння (обрання, напередвизначення, покликання, віра, навернення, покаяння); доктрини про відродження, виправдання та освячення. 

CH 302 Історія Церкви 2

Даний курс розглядає історію, життя та богослов'я християнської Церкви в Європі та Північній Америці від Реформації до наших днів. Окрім цього, студенти познайомляться з важливими провідниками та подіями часів Реформації та після неї, а також дізнаються про основні рухи богословської думки останніх 500 років. 

WM 410 Всесвітнє місіонерство і Церква

 
Даний курс покликаний скеровувати наших майбутніх пасторів, молодіжних керівників, вчителів та інших служителів до більш місіонерського погляду на служіння і церкву.

PT 402 Християнське богослов’я і духовне життя

Курс призначений для того, щоб допомогти студентам зрозуміти, яку роль відіграє Святий Дух, Писання, богослов'я, церква, духовні дисципліни, поклоніння, власні бажання і воля в духовному зростанні й ефективності служіння. Звертається увага на наступні питання: «Який вплив на інших здійснює характер? Якими мають бути наші заохочення до святості? Чи задоволений Бог нами, якщо ми не досконалі?» Студенти познайомляться з розумінням духовності в різних конфесіях і традиціях християнства, як стимул до більшого уподібнення до Христа.