З 1 вересня 2017 на посаду ректора Київської богословської семінарії обраний  Руслан Богданович Хмиз. 
Руслан Богданович – випускник першого набору студентів Київської богословської семінарії 1995 – 2000 років навчання. Здобув ступінь  магістра богословської освіти. З 2000 по 2004 рік був студентським деканом, з 2004 по 2009 рік –  адміністративним директором семінарії, з 2009 по 2017 рік – виконавчим директором семінарії. 

 

Роботу в семінарії Руслан Богданович успішно поєднував і продовжує поєднувати зі служінням в помісній церкві. У 1995 році очолював місіонерський проект на Далекому Сході Росії.  Повернувшись в Україну, вступив до Київської богословської семінарії. Активно займався молодіжним служінням та організацією християнських таборів для дітей та молоді; був співорганізатором молодіжних християнських фестивалів України з 1991 по 2000 рік. З 2000 по 2004 рік звершував служіння молодіжного пастора в київській церкві "Надія", рукопокладений на дияконське служіння. На сьогодні несе служіння в церкві "Переображення" та навчається у Талботській школі богослов’я на програмі “Магістр біблійних та богословських досліджень”. Присвятивши майже двадцять років розбудові богословської освіти в Україні, Руслан Богданович продовжить служіння на посаді ректора Київської богословської семінарії.

 

Анатолій Іванович Прокопчук – почесний президент Київської богословської семінарії та голова наглядової ради семінарії. Продовжує розвивати служіння Київської богословської семінарії, розбудовувати богословську освіту в Україні та за її межами. Наразі Анатолій Іванович матиме більше можливостей для викладання, спілкування зі студентами та випускниками.


У 1980 році закінчив радіотехнічний факультет Київського політехнічний інститут. У 1989 році Анатолій Іванович Прокопчук став помічником президента Євангельсько-баптиського союзу Духонченко Якова Кузьмича. Через рік поїхав до США вивчати богослов’я у Даллаській богословській семінарії,  у 1994 році здобув ступінь магістра богослов’я.  У 1995 за ініціативи Григорія Івановича Коменданта та підтримки родини, друзів, викладачів Далласької богословської семінарії заснував Київську богословську семінарію, ставши її першим ректором.  Анатолій Іванович  завжди готовий ділитися зі студентами своїми знаннями та чималим досвідом практичного служіння Богу.