Мета богословської освіти – відповідність життя наших студентів та викладачів всьому, що відомо про Бога та явлено Ним через Христа, Носія Божого Об’явлення. 

Це шлях всього життя. Ми щиро визнаємо взаємозалежну природу мети богословської освіти. Вступивши до семінарії з теологічними поглядами з різних джерел, наші студенти продовжують пізнавати істини про Бога в своїх церквах, родинах і за допомоги Святого Духа через Святе Письмо все більше уподібнюються до Христа. З іншого боку, викладачі семінарії мають велику честь ділитися богословськими знаннями з нашими студентами в цей важливий для їх становлення період життя. Наша почесна справа – допомагати студентам заради підвищення ефективності їх служіння. Для деяких з них прийде день, коли вони замінять нас, вставши до лав викладачів семінарії .

Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи,
бо з нього походить життя.
Пр. 4:23

Ми впевнені, що освіта не лише інтелектуальне заняття. Знання без щирої віри веде до пихатості (1 Кор. 8:1). В процесі навчання розум, серце і воля покликані до співпраці. Саме тому ми і вчимо, намагаючись вплинути не тільки на розум, але й на серце та спосіб життя. Ми визнаємо просту істину та слідуємо за нею: наше навчання повинно бути присвячене питанням знань, стосунків та навичок, необхідних для ефективного служіння.