Розташування

Київська богословська семінарія розташована на лівому березі, у Дарницькому районі. Недалеко від семінарії знаходяться супермаркети, місця громадського харчування та зупинки громадського транспорту. Всього лише в п’яти хвилинах ходьби від семінарії розташований парк Партизанської Слави, а на території семінарії – затишний двір з лавами, оточений зеленими насадженнями. Виходячи за межі території, ви опиняєтеся на зеленій алеї.

Зручне транспортне сполучення, розміщення навколо семінарії магазинів, кафе, а також місць для відпочинку разом з гарною інфраструктурою будівлі створюють комфортне середовище для перебування в семінарії і, головне, вашого навчання в цьому закладі.

В Дарницькому районі знаходиться багато євангельських церков, до деяких з них легко дістатися. Ось адреси деяких з них:

Церква «Преображення»

Пастор Марченко Петро Васильович,
вул. Архітектора Вербицького, 30-а, тел. 560-71-67


Церква «Надія»

Пастор Монахов Андрій Олександрович,
вул. Анни Ахматової, 9/18-а, тел. 572-21-24


Церква «Біблія і життя»

Пастор Гнатишин Борис Борисович,
просп. Бажана 28-В, тел. 565-86-99


Церква «Алмаз»

Пастор Микола Скопич,
станція метро Лівобережна, проспект Броварський, 15,
Міжнародний виставковий центр, павільйон 3

Бібліотека

Київська богословська семінарія має сучасну бібліотеку. Принципи роботи бібліотеки семінарії побудовані, виходячи з її мети через практичну реалізацію її конкретних завдань. Мета бібліотеки – створення сучасної, добре організованої навчально-інформаційної бази для забезпечення необхідними ресурсами для навчального процесу та задоволення потреб та інтересу студентів для християнського служіння та особистого духовного зростання.

Для успішної реалізації цієї мети бібліотека систематично виконує свої завдання:

  • Придбання та систематизація з використанням десяткової класифікації Дьюї нових інформаційних матеріалів (книжки, журнали, газети), постійне поповнення фондів.
  • Доступність цих матеріалів для своїх потенційних читачів (студенти, викладачі, працівники семінарії).
  • Надання кваліфікованої консультаційної допомоги читачам під час пошуку необхідної інформації з використанням електронного каталога.

Книжковий фонд бібліотеки складає близько 35 000 екземплярів, включаючи видання англійською, російською та українською мовами. Цінність бібліотеки – великий вибір академічних видань біблійно-богословського спрямування.  
Бібліотека включає читальний зал, зал абонемента та книгосховище з відкритими та доступними для читачів фондами.

З 2014 року бібліотека семінарії пропонує електронний каталог бібліотечного фонду. Онлайн-програма дає можливість користувачам робити пошук наявних бібліотечних ресурсів через Інтернет.
Функції пошуку доступні без авторизації в програмі. Розширені функції каталога доступні лише для студентів, викладачів та працівників семінарії. Читачі повинні звернутися до бібліотеки, щоб отримати доступ до користування усіма функціями каталога.

Онлайн-бібліотека EAAA

Студенти семінарії мають можливість отримати доступ до онлайн-бібліотеки ЄААА, бази даних і ресурсів для служіння християнської освіти. Для доступу потрібно звернутися до бібліотекаря КБС.

Ресурси ЕААА

Комп’ютерний клас

Існуюча інфраструктура інформаційних технологій семінарії забезпечує усім необхідним для вирішення завдань, що виникають під час навчального процесу. Студентам надається можливість використовувати комп’ютерний клас для написання робіт, роботи з навчальним онлайн-центром Moodle, доступу в мережу Інтернет. Задля зручності роботи студенти можуть також використовувати і свої пристрої. В такому разі їм надається можливість приєднатися до мережі семінарії за допомогою бездротової технології Wi-Fi. Для студентів, викладачів та гостей семінарії користування мережею Інтернет є безкоштовним. Все це, включно з іншими ресурсами, забезпечує широкі можливості для успішного навчання.

Студентський гуртожиток

Житлові приміщення семінарії розраховані на більше, ніж 120 осіб. Під час навчання в семінарії студентам надається можливість перебувати в гуртожитку, що забезпечує комфортну атмосферу для навчання. В семінарії існує зона відпочинку, місця для спілкування та молитви, затишний двір. З дозволу адміністрації студенти можуть використовувати навчальні аудиторії для студентських зібрань.

Під час сесії семінарія забезпечує студентів триразовим харчуванням.