В усіх базових програмах, а також в магістерських програмах з біблійного душеопікунства та молодіжного служіння ми намагаємося наслідувати високі критерії західних стандартів акредитації до розробки навчальних програм, вимог щодо кредитного навантаження та кваліфікації викладачів. КБС не має державної акредитації, однак випускники семінарії мають можливість отримати свідоцтво про державне визнання документа про вищу духовну освіту.

Магістерська програма біблійних та богословських досліджень Київської філії Талботської школи богослов'я має акредитацію університету Байола, надану Акредитаційною комісією для вищих коледжів та університетів Західної асоціації шкіл і коледжів. Окрім цього, Київська філія Талботської школи входить до Асоціації богословських шкіл, визнаної у світі акредитаційної організації семінарій та богословських шкіл в США та Канаді. 

В той час  як КБС рівняється до західних стандартів акредитації, наша школа користується гарною репутацією в Євро-азіатській акредитаційній асоціації (ЄААА), регіональній організації євангельських семінарій та коледжів.