Директор програми

Виклики, які стоять перед пастором сьогодні, нещадні до недбалих, лінивих чи недостатньо підготовлених служителів. Поклик — від Господа; посвячення — наша відповідь Йому. І частиною нашого посвячення є навчання, де отримання знань і формування побожного характеру крокують разом.

Щиро запрошуємо на програму пасторського служіння, де ми вчимося бути пастирями за серцем Господа, щоб знати, вести, годувати і захищати Його отару.

З благодаттю,
Олег Павліщук,
директор програми «Пасторське служіння»

Про програму

Місія:
Місія спеціалізації «Пасторське служіння» – сформувати в студентах тверде біблійне та богословське розуміння Писання, щоб вони ефективно проповідували Слово Боже (2 Тим. 4:2), вели Його церкву з пасторською опікою (1 Пет. 5:2) та ревно досягали душі тих, хто гине (Лк. 15:6-7, 9-10; 19:10).

Бачення:
Бачення програми – навчити пасторів та лідерів церкви, які б зміцняли та примножували помісні церкви в Україні та Євразії. Під керівництвом та направленням Святого Духа студенти будуть розвивати та збудовувати помісні церкви, впевнено проповідуючи Боже Слово, щоб підбадьорювати та направляти Тіло Христове. Студенти також зможуть посилити своє прагнення досягати душі, що гинуть, та навчити віруючих звіщати Благу Звістку тим, хто не знає Ісуса як свого Спасителя (Мт. 28:18-20).

Завдання:

 1. Забезпечити студентів біблійною та богословською освітою, щоб вони могли вірно та впевнено проповідувати Слово Боже (2 Тим. 2:15).
 2. Навчити пасторів та інших лідерів, які мають унікальні Божі дари (Еф. 4:11-12; Рим. 12:3-8), вести, скеровувати, живити та захищати церкву.
 3. Підготувати студентів до практичного застосування біблійних та богословських принципів Божого Слова в контексті свого служіння.
 4. Навчити студентів адміністративним навичкам для керівництва служіннями, зокрема в сфері фінансів та підготовки майбутніх лідерів церкви.
 5. Навчити студентів, як керувати церквою з покірним серцем і водночас владно та сміливо долати духовні сили беззаконня.
 6. Прищепити студентам співчуття до грішників (Мт. 9:36) та глибоке бажання звіщати Євангеліє Ісуса Христа.

Основні цінності:

 1. Ми цінуємо глибоке вивчення Писання, щоб пастори та інші лідери церкви були здатні вірно проповідувати Боже Слово та навчити кожного віруючого біблійним принципам і богословським істинам Писань, аби вони були досконалі у Христі (Кол. 1:28).
 2. Ми цінуємо такі чесноти, як покірність та покладання на Святого Духа (Гал. 5:16), за допомогою яких пастор або християнський керівник зможе пильнувати церкву (Євр. 13:17), а також вести Тіло Христа в періоди труднощів та протидії.
 3. Ми цінуємо сильний характер та щиру віру в Бога, щоб пастор чи керівник церкви скеровували Тіло Христове до вірного, зміненого та побожного життя в цьому грішному світі (Рим. 12:2; Як. 1:27).
 4. Ми цінуємо глибоке хвилювання за тих, хто гине, та завзяття звіщати Христа, як єдиний шлях для світу, безнадійно запалого у гріх (Дії 4:12).

Як вступити

 

Абітурієнт базової програми навчання повинен відповідати наступним критеріям:

 1. Бути народженим згори, хрещеним по вірі (тобто в свідомому віці) і бути членом євангельської церкви.
 2. Погоджуватися з доктринальними твердженнями КБС і підписатися під ними (частина «Анкета абітурієнта»).
 3. Мати повну середню освіту.
 4. Надати всі необхідні документи.
 5. Продемонструвати академічні здібності.

Абітурієнт повинен заповнити і подати до академічного офісу всі вказані документи:

 1. Анкета абітурієнта (копії всіх документів про освіту: атестат про повну загальну середню освіту, диплом бакалавра, спеціаліста, магістра, включаючи додаток з оцінками і середній бал атестата; сертифікат ЗНО (за наявності); оригінали документів про освіту слід надати після зарахування до семінарії. Копія паспорта (головні сторінки і сторінка з інформацією про сімейний стан); копія ідентифікаційного коду)
 2. Рекомендації двох осіб, які не є родичами абітурієнта.
 3. Рекомендація пастора церкви, до якої належить абітурієнт.*

* – якщо абітурієнт є пастором, пасторську рекомендацію повинен заповнити керівник обласного об’єднання, а дві інші рекомендації – інші місцеві пастори.

Рекомендації вважаються дійсними протягом року від дати їх написання.

Всі необхідні документи потрібно надати в академічний офіс мінімум за тиждень днів до вибраної абітурієнтом дати вступу. Абітурієнт отримає запрошення на вступні іспити, лише коли будуть вчасно подані всі необхідні для вступу документи.

Вступні іспити проходитимуть дистанційно.

Після подання всіх документів, безпосередньо перед датою вступних іспитів з абітурієнтом зв’яжуться та нададуть детальну інформацію про розклад і порядок проведення іспиту та співбесіди.

Абітурієнт має заздалегідь потурбуватися, щоб у день іспиту він мав доступ до інтернету та мав можливість зв’язатися з приймальною комісією через Zoom.

Вступні іспити складаються з тесту на знання Біблії, української мови і співбесіди з приймальною комісією.

Зарахування в семінарію визначається за результатами тестів і співбесіди. Абітурієнти заохочуються до завершення навчання в інших навчальних закладах до вступу до КБС, оскільки навчання на наших програмах вимагає великих зусиль.

Абітурієнти, які мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра, будуть допущені до написання тесту на знання Біблії без проходження вступного іспиту з української мови (за умови подання копії відповідних документів).
Слідкуйсте за новинами в наших соцмережах: Instagram, Facebook

З усіх запитань пишіть на телеграм @kts_kyivseminary (063 842 3959). або на ел. адресу registrar@kts.org.ua

 

Вимоги до абітурієнтів з інших країн
КБС з радістю приймає іноземних абітурієнтів. При цьому ваші знання української мови мають дозволяти вам слухати лекції українською, або ж ви маєте бути готові вивчати мову для навчання у нас. Мова, якою ви маєте здавати письмові роботи може узгоджуватися з кожним викладачем окремо. Вступні іспити (тест на знання Біблії та граматика) ви можете здавати на ваш вибір українською або російською мовою. У випадку зарахування студенти-іноземці повинні самостійно забезпечити себе житлом у міжсесійний період або повертатися на цей час додому.

Навчальний план бакалавра

Навчальний план спеціалізованих курсів програми «Пасторське служіння» враховує біблійний, богословський та практичний аспект підготовки студента до ефективного пасторського служіння або християнського керівництва в помісній церкві. Програма дотримується збалансованого підходу до християнських доктрин та принципів, що викладаються в аудиторії, та реальним застосуванням духовних істин в житті віруючих церкви.

Курси спеціалізації:

PL 101 Вступ до пасторського служіння

Цей курс знайомить студентів з біблійними засадами пасторського служіння з особливим акцентом на 1) особистий ріст пастора і розвиток його пасторського служіння та 2) вивчення основних кроків створення роз’яснювальної проповіді.

CP 105 Молитва і благовістя

Курс спрямований на вивчення фундаментальних принципів та основ практики молитовного життя і благовістя в процесі заснування церкви, а також життя місцевої існуючої церкви. Курс побудований таким чином, що перша частина присвячена молитві, друга – благовістю.

PL 201 Пасторське служіння 1

Цей курс вивчає та аналізує біблійне розуміння пасторського служіння, або «Ким повинен бути пастор і чим він повинен займатися?», вивчаючи та підтверджуючи біблійні стандарти пасторського служіння, викладені в 1-2 Посланні до Тимофія, Тита та 1 Петра 5. Студенти обговорюватимуть практичну сторону питань і тем, що стосуються ролі пастора в церкві. 

CP 204 Дошлюбне та сімейне душеопікунство

Даний курс спрямований на вивчення матеріалу, здатного допомогти людині, яка бере участь у заснуванні церкви, розвивати  та зберігати свою родину здоровою, а також допомагати іншим в цій царині життя. Перша частина курсу присвячена розвитку та збереженню принципів здорової родини з боку лідера нової або існуючої церкви. Друга частина курсу фокусується на тому, як допомогти студентам набути навички та здібності в тому, як ефективно допомагати іншим розвивати та зберігати здорові родинні стосунки. 

CP 205 Учнівство і малі групи

Цей курс є викладом основних принципів і підходів до учнівства і малих груп в нових та в існуючих церквах. Перша половина курсу присвячена учнівству, друга – служінню малих груп.  

CP 304 Лідерство і його розвиток в помісній церкві

Цей курс присвячений вивченню фундаментальних принципів та основних практик ефективного біблійного лідерства в нових або існуючих церквах. Перша частина навчання розглядає, як бути ефективним лідером, друга – як допомогти іншим в їхньому розвитку в царині ефективного лідерства.

PL 401 Церковне адміністрування

Це курс з вивчення управління та організації церковного адміністративного процесу з особливим акцентом на планування, мотивацію лідерів церкви і вирішення питань фінансового характеру. 
 

PL 402 Пасторські послання

Цей курс детально досліджує всі три Пасторські послання з особливою увагою на головні теми, пов’язані з пасторським служінням. Вивчається теорія пасторського служіння, викладена в згаданих текстах, а також практичне застосування цих принципів в сучасному контексті пасторського служіння.  

PL 403 Пасторське служіння 2

Цей курс покликаний допомогти студентам інтегрувати матеріал, вивчений на програмі «Пасторське служіння». Завдання з читання, обговорення в класі, індивідуальні співбесіди допоможуть кожному студентові скласти план служіння, який він зможе використати в своїй помісній церкві. Окрім цього проекту служіння, студент отримає додаткову підготовку в складанні пояснювальної проповіді з різних жанрів Біблії. 
 

CP 403 Поклоніння

Курс вивчає важливі теми і питання в контексті вивчення біблійних принципів і підходів, пов’язаних з хвалою і поклонінням в нових та існуючих церквах, а також їх практичне застосування в служінні та житті церкви.

Два курси на вибір:

CP 101 Вступ до благовістя та заснування церков

Курс знайомить студентів з біблійними принципами і практичними підходами в роботі з заснування церков. 

YM 101 Основи молодіжного і підліткового служіння

Даний курс вивчає основоположні принципи, засновані на Писанні, мета яких: створення серед молоді служіння та його подальше функціонування. Робиться акцент на філософію служіння і загальні принципи в служінні молоді. 

CE 201 Основи викладання

Даний курс знайомить студентів з базовими педагогічними принципами, методами викладання і навчання в контексті християнської освіти. В курсі розглядаються основні потреби тих, хто навчається, і шляхи їх задоволення під час навчального процесу. В курсі також обговорюються характер вчителя, прийоми герменевтики, стратегія та вміння керувати класом.

ВЕ 120 Вивчення Псалмів

Екзегетика і роз’яснення Книги Псалтир, особлива увага приділяється історичному процесу композиції книги, її літературній структурі і богослов’ю. Розглядаються також важливі для застосування пророчі і пасторські елементи книги. 

CP 206 Командна стратегія в служінні Павла

Курс спрямований на вивчення мотивації, тактики і цілей, які сформували служіння апостола Павла як місіонера та засновника нових церков, та їх застосування у формуванні і подальшому розвитку команди з заснування нових церков сьогодні.

Біблійно-богословські курси:

GS 101 Вступний курс

Знайомство з академічним життям в Київській богословській семінарії. Центральне місце відведене процесу написання роботи, особливо дослідницької, використанню комп’ютера, програми Microsoft Word, інтернету, бібліотеки, а також розпорядженню часом та творчому мисленню. В курс включено зустрічі та знайомства з директорами програм, викладачами і працівниками семінарії.

GS 102 Граматика

Огляд граматики української і російської мов допомагає прищепити любов до рідної мови та підготувати студентів до вивчення герменевтики, біблійних мов, а також до використання лінгвістичних навичок та знань граматики під час особистого вивчення Біблії.

GS 115 Критичне мислення та письмо 1

Даний курс є вступом до досліджень і критичного мислення. Курс знайомить студентів із процесом проведення дослідження та розвитком логічного судження та аргументації. Більша частина курсу присвячена практичним завданням для формування навичок, необхідних для проведення біблійних та історичних досліджень. Багато завдань курсу орієнтовані на проведення досліджень і розвиток мислення, що можна використовувати як в служінні, так і в академічному дослідженні під час написання дослідницьких робіт.

BE 101 Герменевтика

Практичний курс знайомить студентів з основоположними методами вивчення Біблії і необхідними кроками в її тлумаченні. Мета - допомогти студентам розуміти Біблію, ефективно використовувати її в своєму житті, а далі в своєму служінні (Езд. 7:10).

OT 101 Огляд Старого Заповіту 1

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Буття до Книги Естер. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.

OT 102 Огляд Старого Заповіту 2

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Книги Йова до Книги пророка Малахії. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.

NT 201 Огляд Нового Заповіту 1

Знайомство з періодом між Заповітами та огляд чотирьох Євангелій, Дій, Послань Петра та Іванна. Курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги.

NT 202 Огляд Нового Заповіту 2

Даний курс є продовженням огляду Нового Заповіту. Особлива увага приділяється вступу до Послань Павла, Якова, Євреїв, Юди та Об’явлення, а також змісту даних книг. Цей курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги. Також курс присвячений питанням авторства, датування і мети написання кожної книги.

PT 204 Гомілетика 1

Студенти детально вивчатимуть засади підготовки проповіді і проповідування, що підносить Бога. В курс входять основні кроки складання експозиційних проповідей, починаючи з детальної екзегетики уривка для виведення екзегетичної ідеї, визначення гомілетичної ідеї, складання плану проповіді, додаткового матеріалу (застосування, ілюстрації, переходи, вступ, завершення тощо) і завершуючи двома короткими проповідями перед аудиторією. Особливий акцент робиться на експозиційну проповідь.

PT 304 Гомілетика 2

Курс пропонує поглиблене вивчення теорії усної комунікації та додаткових навичок, необхідних для ефективного служіння через проповідь. Особлива увага приділяється підготовці окремих проповідей, серій проповідей і проповідей з особливих нагод. Студенти також ближче познайомляться з процесом підготовки та стилями проповідування відомих проповідників минулого й сучасності.

GS 301 Публічні виступи

А даному курсі робиться акцент на практичні навички ефективного публічного виступу. Курс вивчає підготовку промови, виступ, усні презентації в різних ситуаціях під час церковних служінь. Студенти дізнаються про динаміку малої групи та про навички, необхідні куратору малої групи. Студенти виявитимуть здатність проводити зібрання малої групи, а також виголосять дві промови, в яких продемонструють ретельну підготовку та вдалий виступ.

TH 201 Богослов’я 1

Курс вивчає вихідні передумови, цілі та засоби вивчення богослов'я. Розглядає вчення про божественне об’явлення людству: різні засоби Божого об’явлення, Біблію як унікальне богонатхненне послання Бога; вчення про безпомилковість і достатність Старого і Нового Заповітів. Також буде вивчатися вчення про існування Бога, Його особисту та триєдину природу, божественні атрибути і працю. Особлива увага приділятиметься функції Отця в творенні і провидінні. Попередні вимоги: BE 101 Герменевтика

TH 202 Богослов’я 2

Курс розглядає питання богословської антропології: створення і вік людства, людина як образ Божий, особливі стосунки між чоловіком і жінкою перед Богом та суспільством, психологічна та фізична складові людини. Також вивчається тема гріховності людини: проблема зла, наслідки гріха і доктрина про першорідний гріх. В останній частині курсу буде розглянуте вчення про ангелів: створення, служіння та призначення ангелів, доктрина про злі ангели, сатану та протистояння віруючої людини сатані та його демонам.

TH 301 Богослов’я 3

иста, Його непогрішність, земне служіння та викупне значення Його страждань, воскресіння і вознесіння. Студенти розглянуть порядок застосування та умови спасіння у Христі: божественні та людські аспекти спасіння (обрання, напередвизначення, покликання, віра, навернення, покаяння); доктрини про відродження, виправдання та освячення.

TH 302 Богослов’я 4

Курс вивчає роботу Духа Святого в справі спасіння у Христі стосовно Церкви, включаючи збудування та ствердження Церкви як Тіла Христового, організацію, функціонування, богослужіння та призначення Церкви відповідно до Божих цілей. Особливий акцент буде зроблено на природі та практичному застосуванні духовних дарів відповідно до призначення Церкви. Розкриватиметься Божа мета стосовно Царства та майбутні події, пов’язані з долею історії та окремих осіб, включаючи різні стадії другого пришестя Христа, тисячолітнє царювання Христа, воскресіння людей, суди та вічне місто. 

CH 301 Історія Церкви 1

Даний курс пропонує огляд історії Церкви від її заснування до початку Реформації. Студенти дізнаються про життя та богослов'я християнської церкви, а також про головні події, що сформували Західну та Східну Церкву в перші 1 500 років.

CH 302 Історія Церкви 2

Даний курс розглядає історію, життя та богослов'я християнської Церкви в Європі та Північній Америці від Реформації до наших днів. Окрім цього, студенти познайомляться з важливими провідниками та подіями часів Реформації та після неї, а також дізнаються про основні рухи богословської думки останніх 500 років.

WM 410 Всесвітні місії і Церква

Даний курс покликаний скеровувати наших майбутніх пасторів, молодіжних керівників, вчителів та інших служителів до більш місіонерського погляду на служіння і церкву.

BE 146 Експозиція Послання до римлян

Курс є вивченням Послання до римлян з метою розуміння аргументації і змісту даного твору. Студенти будуть ознайомленні з різними богословськими темами і їх представленням у листі. Особлива увага буде зосереджена на історико-культурному контексті та меті написання послання.

PT 306 Духовне керівництво для жінок

Даний курс розроблений для студенток, які виконують лідерські обов’язки в місцевих церквах та бажають зростати в духовному житті. Курс допоможе їм оцінити свої сильні та слабкі сторони, мотиви, вміння поводитися зі Словом Божим, а також соціальні навички в роботі з іншими віруючими. Курс дає можливість студенткам зростати в лідерських навичках завдяки інструментам вирішення проблем, підтримування «вогню» та зростання в основних духовних дисциплінах.

PT 302 Біблійне душеопікунство

Даний курс пропонує загальний вступ в особисте служіння душеопікунства. Початок курсу присвячений обговоренню основоположних принципів біблійного консультування, які виокремлюють його з-поміж інших систем консультування. Після цього курс відстежує та дає оцінку сучасній історії руху біблійного душеопікунства. Курс також пояснює динаміку біблійних змін та презентує головні складові процесу біблійного консультування (душеопікунства), щоб студент зміг отримати практичну, побудовану на Біблії, схему для допомоги людям. Особлива увага буде приділятися таким важливим аспектам: як побудувати стосунки під час душеопіки, як подарувати надію, як збирати та тлумачити інформацію та як мотивувати людину прагнути довготривалих змін. Врешті буде вивчатися низка найбільш розповсюджених проблем, з якими стикаються потребуючі душеопікунства.

PT 402 Християнське богослов’я і духовне життя

Курс призначений для того, щоб допомогти студентам зрозуміти, яку роль відіграє Святий Дух, Писання, богослов'я, церква, духовні дисципліни, поклоніння, власні бажання і воля в духовному зростанні й ефективності служіння. Звертається увага на наступні питання: «Який вплив на інших здійснює характер? Якими мають бути наші заохочення до святості? Чи задоволений Бог нами, якщо ми не досконалі?» Студенти познайомляться з розумінням духовності в різних конфесіях і традиціях християнства, як стимул до більшого уподібнення до Христа.

PT 401 Eтика

Курс презентує огляд принципів християнської поведінки, представленої в Писанні, історії Церкви і сучасному християнстві. Практична мета курсу полягає в тому, щоб допомогти студентам оцінити та розвинути власний характер, а також сформувати духовні цінності, які визначатимуть метод та мотивацію в служінні для того, щоб готувати бездоганних учнів. Будуть розглядатися важливі питання сучасності: аборти, евтаназія, генетика тощо.

Навчальний план молодшого бакалавра

Навчальний план спеціалізованих курсів програми «Пасторське служіння» враховує біблійний, богословський та практичний аспект підготовки студента до ефективного пасторського служіння або християнського керівництва в помісній церкві. Програма дотримується збалансованого підходу до християнських доктрин та принципів, що викладаються в аудиторії, та реальним застосуванням духовних істин в житті віруючих церкви.

Курси спеціалізації:

PL 101 Вступ до пасторського служіння

Цей курс знайомить студентів з біблійними засадами пасторського служіння з особливим акцентом на 1) особистий ріст пастора і розвиток його пасторського служіння та 2) вивчення основних кроків створення роз’яснювальної проповіді.

CP 105 Молитва і благовістя

Курс спрямований на вивчення фундаментальних принципів та основ практики молитовного життя і благовістя в процесі заснування церкви, а також життя місцевої існуючої церкви. Курс побудований таким чином, що перша частина присвячена молитві, друга – благовістю.

PL 201 Пасторське служіння 1

Цей курс вивчає та аналізує біблійне розуміння пасторського служіння, або «Ким повинен бути пастор і чим він повинен займатися?», вивчаючи та підтверджуючи біблійні стандарти пасторського служіння, викладені в 1-2 Посланні до Тимофія, Тита та 1 Петра 5. Студенти обговорюватимуть практичну сторону питань і тем, що стосуються ролі пастора в церкві.

CP 205 Учнівство і малі групи

Цей курс є викладом основних принципів і підходів до учнівства і малих груп в нових та в існуючих церквах. Перша половина курсу присвячена учнівству, друга – служінню малих груп.

CP 304 Лідерство і його розвиток в помісній церкві

Цей курс присвячений вивченню фундаментальних принципів та основних практик ефективного біблійного лідерства в нових або існуючих церквах. Перша частина навчання розглядає, як бути ефективним лідером, друга – як допомогти іншим в їхньому розвитку в царині ефективного лідерства.

PL 401 Церковне адміністрування

Це курс з вивчення управління та організації церковного адміністративного процесу з особливим акцентом на планування, мотивацію лідерів церкви і вирішення питань фінансового характеру.

PL 402 Пасторські послання

Цей курс детально досліджує всі три Пасторські послання з особливою увагою на головні теми, пов’язані з пасторським служінням. Вивчається теорія пасторського служіння, викладена в згаданих текстах, а також практичне застосування цих принципів в сучасному контексті пасторського служіння.

Два курси на вибір:

CP 101 Вступ до благовістя та заснування церков

Курс знайомить студентів з біблійними принципами і практичними підходами в роботі з заснування церков.

YM 101 Основи молодіжного і підліткового служіння

Даний курс вивчає основоположні принципи, засновані на Писанні, мета яких: створення серед молоді служіння та його подальше функціонування. Робиться акцент на філософію служіння і загальні принципи в служінні молоді.

CE 201 Основи викладання

Даний курс знайомить студентів з базовими педагогічними принципами, методами викладання і навчання в контексті християнської освіти. В курсі розглядаються основні потреби тих, хто навчається, і шляхи їх задоволення під час навчального процесу. В курсі також обговорюються характер вчителя, прийоми герменевтики, стратегія та вміння керувати класом.

ВЕ 120 Вивчення Псалмів

Екзегетика і роз’яснення Книги Псалтир, особлива увага приділяється історичному процесу композиції книги, її літературній структурі і богослов’ю. Розглядаються також важливі для застосування пророчі і пасторські елементи книги.

CP 206 Командна стратегія в служінні Павла

Курс спрямований на вивчення мотивації, тактики і цілей, які сформували служіння апостола Павла як місіонера та засновника нових церков, та їх застосування у формуванні і подальшому розвитку команди з заснування нових церков сьогодні.

Біблійно-богословські курси:

GS 101 Вступний курс

Знайомство з академічним життям в Київській богословській семінарії. Центральне місце відведене процесу написання роботи, особливо дослідницької, використанню комп’ютера, програми Microsoft Word, інтернету, бібліотеки, а також розпорядженню часом та творчому мисленню. В курс включено зустрічі та знайомства з директорами програм, викладачами і працівниками семінарії.

OT 101 Огляд Старого Заповіту 1

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Буття до Книги Естер. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань. 

NT 201 Огляд Нового Заповіту 1

Знайомство з періодом між Заповітами та огляд чотирьох Євангелій, Дій, Послань Петра та Іванна. Курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги. 

TH 201 Богослов’я 1

Курс вивчає вихідні передумови, цілі та засоби вивчення богослов'я. Розглядає вчення про божественне об’явлення людству: різні засоби Божого об’явлення, Біблію як унікальне богонатхненне послання Бога; вчення про безпомилковість і достатність Старого і Нового Заповітів. Також буде вивчатися вчення про існування Бога, Його особисту та триєдину природу, божественні атрибути і працю. Особлива увага приділятиметься функції Отця в творенні і провидінні.

TH 301 Богослов’я 3

Курс вивчає особу та працю Ісуса Христа: суть втілення, непорочне зачаття, реальність людської природи Ісуса Христа, Його непогрішність, земне служіння та викупне значення Його страждань, воскресіння і вознесіння. Студенти розглянуть порядок застосування та умови спасіння у Христі: божественні та людські аспекти спасіння (обрання, напередвизначення, покликання, віра, навернення, покаяння); доктрини про відродження, виправдання та освячення. 

CH 302 Історія Церкви 2

Даний курс розглядає історію, життя та богослов'я християнської Церкви в Європі та Північній Америці від Реформації до наших днів. Окрім цього, студенти познайомляться з важливими провідниками та подіями часів Реформації та після неї, а також дізнаються про основні рухи богословської думки останніх 500 років. 

WM 410 Всесвітнє місіонерство і Церква

 
Даний курс покликаний скеровувати наших майбутніх пасторів, молодіжних керівників, вчителів та інших служителів до більш місіонерського погляду на служіння і церкву.

PT 402 Християнське богослов’я і духовне життя

Курс призначений для того, щоб допомогти студентам зрозуміти, яку роль відіграє Святий Дух, Писання, богослов'я, церква, духовні дисципліни, поклоніння, власні бажання і воля в духовному зростанні й ефективності служіння. Звертається увага на наступні питання: «Який вплив на інших здійснює характер? Якими мають бути наші заохочення до святості? Чи задоволений Бог нами, якщо ми не досконалі?» Студенти познайомляться з розумінням духовності в різних конфесіях і традиціях християнства, як стимул до більшого уподібнення до Христа.