Директор програми

Лейтмотивом нашої школи обрано вірш із послання апостола Павла: “Його ми проповідуємо, переконуючи кожну людину й навчаючи (διδάσκοντες) кожну людину з усією мудрістю, аби зробити кожну людину досконалою в Ісусі Христі” (Кол.1:28). Павло наголошує, що ми несемо Євангельську звістку, “навчаючи” кожну людину з метою її уподібнення Христу. Саме тому школу названо грецьким дієсловом Διδάσκω - (гр.) “я навчаю”, “я наставляю”, “я треную”. Проте перш ніж навчати когось, ми самі маємо утвердитись в істині та навчитись, як доносити цю істину іншим.

Школа дитячих служителів ΔΙΔΑΣΚΩ- це можливість за короткий час здобути базову біблійно-богословську освіту для християн, які уже служать дітям, а також для тих, хто робить перші кроки в цьому служінні. Разом з тим школа пропонує методичні інструменти для підготовки до занять в церкві та поза її межами.


Наталія Чікота, директор школи
+380631566572

 

 

 

Про програму

Мета школи полягає в тому, щоб швидко забезпечити необхідними базовими біблійно-богословськими та методичними знаннями дитячих служителів для практичного застосування в церкві та суспільстві.

В чому особливість школи ДИДАСКО?

  • ДОСТУПНІСТЬ ‒ зручний графік навчання для більшості охочих долучитися до школи;
  • НАСТАВНИЦТВО ‒ зрілі та досвідчені наставники впродовж року будуть допомагати в особистому зростанні, будуванні стосунків підзвітності, також підтримуватимуть та надаватимуть поради, як долати виклики, які будуть виникати в студента;
  • Практичні КУРСИ ‒ поєднання біблійно-богословської бази з методикою викладання, що допоможе якісно готувати біблійні заняття.

Для кого це навчання?

  • Дитячі служителі, які хочуть навчатися та розвиватися в тій справі, яку довірив їм Бог.
  • Для тих, хто долучився до дитячого служіння нещодавно та хоче навчитися, як доступно та цікаво доносити біблійні істини дітям.
  • Активна молодь, яка хоче допомагати в дитячому служінні.

Ми розуміємо, що сучасні реалії та запропонований нами темп навчання (щомісячні сесії по три неповні дні) будуть зручними найперше для абітурієнтів Київщини та сусідніх областей. Але ми відкриті до всіх братів та сестер, кого зацікавила наша школа.

Як організоване навчання та яка його тривалість?

Повний курс розрахований на 1 рік. Навчальна сесія на кампусі проходить один раз на місяць. Починається у четвер ввечері о 18:00, триває всю п’ятницю та завершується в суботу близько 15:00.

Організатори школи очікують, що студент буде присутній на кампусі КБС впродовж сесії та проживатиме в гуртожитку семінарії.

 

Як вступити

Абітурієнт має заповнити Анкету абітурієнта онлайн.

Надати рекомендацію від пастора церкви, посилання на рекомендацію дивіться в анкеті.

Якщо абітурієнт неповнолітній, то додається анкета-рекомендація від батьків.

 

Вступні іспити складатимуться з двох етапів: тесту на знання Біблії та співбесіди з викладачами Школи.

 

Дата вступних іспитів – 30 серпня та 12 вересня 2023 року. Абітурієнт може обрати зручну для нього дату.

 

Навчальний план

Дати та порядок курсів можуть змінюватись. У разі змін будемо повідомляти.

СЕМЕСТР 1

Основи викладання

Розглянути основні поняття педагогіки, відповісти на питання: хто навчає? кого навчає? чому навчає? як навчає?

Огляд Старого Заповіту

Ціль курсу – показати цілісність Писання, переконатися, що кожна книга Старого Заповіту вказує на Христа і заохотити вчителів недільних шкіл використовувати Старий Заповіт у викладанні.

СЕМЕСТР 2

Навчання дошкільнят

Метою курсу є підготовка лідерів для служіння дошкільнятам (2-6 років): організація та проведення біблійних занять, зважаючи на вікові особливості та потреби дітей саме цієї вікової категорії.

Огляд Нового Заповіту

Вступ до огляду книг Нового Завіту.

Навчання школярів

На цьому курсі готуємо лідерів для служіння дітям шкільного віку (6-12): проведення цікавих та глибоких біблійних занять з урахуванням їхніх вікових особливостей і потреб.

Основи богослов’я

Кожен служитель, кожен вчитель недільної школи та кожен без винятків член церкви займаються богослов'ям – розуміють вони це чи ні. Курс заохочує до постійного вивчення богослов’я, пояснює його природу та показує його місце у практичному служінні.

Підготовка та розробка таборів (спецкурс)

Метою курсу є сформувати цілісну уяву про методичні принципи та процеси, за допомогою яких проходить служіння у християнських таборах.

Мистецтво та медіа в Недільній школі

Мета курсу навчити використовувати наочні засоби навчання та новітні технології в навчальному процесі, що допоможе вчителям урізноманітнити біблійні заняття.