Директор програми

Раді запропонувати вашій увазі унікальну цілеспрямовану сертифікатну програму підготовки учнів «Матетес» у Київській Богословській Семінарії. Ми віримо, що ця програма допоможе оснастити церкви ефективними інструментами для виконання Великого Доручення Ісуса Христа.

Наша команда досвідчених пасторів та викладачів передасть біблійні знання та практичні навички, які допоможуть студентам краще зрозуміти послання Христа, стати подібними до Нього та почати виховувати учнів, подібних до них самих. Ми розробили навчальну програму, засновану на біблійних принципах, яка допоможе застосовувати методи служіння Ісуса для виконання місії церкви.


Директор школи:

Ігор Федорович

Про програму

    Навчання включає відвідини семінаріі (3 дні/місяць), практичні завдання, організацію ретритів, таборів і конференцій з майстер-класами, місійні поїздки (наприклад, Пакистан) та особисті зустрічі з наставниками через Zoom.

    Наше гасло - «Ви знаєте, чому, ми знаємо, як» - відображає віру в те, що наша команда може допомогти створити ефективні групи учнівства в місцевих церквах. Ми переконані, що школа «Матетес» допоможе оснастити церкви лідерами, які створять трансформаційні групи учнівства в церквах для ефективного виконання Великого доручення.

Як вступити

Абітурієнт має заповнити Анкету абітурієнта онлайн, а також завантажити анкету-рекомендацію, яку просить заповнити пресвітера церкви (або голову вашого об’єднання). Посилання на рекомендацію дивіться в анкеті.

Вступні іспити складатимуться з двох етапів: тесту на знання Біблії та співбесіди з викладачами Школи.

Навчальний план

Основи учнівства

Розуміння послання Христа

Христологія, пневматологія

Уподібнення Христу

Духовне формування 

Відносини в служінні

Побудова взаємних підзвітних відносин

Батьки, які виховують учнів

 Учнівство в сімʼї 

Служіння Христу

Пізнання духовних дарів і місії

Діліться своєю вірою з іншими

 Євангелізм

Як відтворювати учнів

 Множення

Фандрайзинг?

Практика: Менторство в групах

Зустрічі онлайн і офлайн