Навчальний план спеціалізованих курсів програми «Християнська освіта» охоплює біблійні, богословські та практичні аспекти підготовки студентів до ефективного служіння в церкві та поза її межами.

Курси спеціалізації:

CE 101 Вступ до християнської освіти

Огляд засад християнської освіти, включаючи цілі, богослов’я, історію, філософію, Писання як її фундамент та роль Святого Духа. В курсі також обговорюється духовний дар вчителя, якості характеру того, хто служить в контексті християнської освіти, і огляд можливостей служіння в християнській освіті. 

CE 102 Педагогічна психологія

Огляд принципів навчання і обговорення, які з них можна використовувати з найбільшою користю в християнському служінні для ефективного викладання, «щоб учинити кожну людину досконалою в Христі» (Кол. 1:28). 

CE 202 Теорія і методика навчання людей з особливими потребами

Даний курс є оглядом категорій людей з особливими потребами, мети служіння цим людям, біблійного погляду на них. Студенти вчаться розуміти і приймати потреби таких людей, задовольняти їх, дізнаються, як почати служіння таким людям, знайти вчителів та працювати з родинами.

CE 203 Теорія і методика навчання дітей дошкільного віку

В цьому курсі розглядаються вікові особливості і потреби дошкільників та їх вплив на підготовку вчителя до роботи з цією віковою групою, планування програм і створення умов для наймолодших учнів у церкві. 
 

CE 301 Теорія і методика навчання школярів

Курс розглядає вікові потреби і особливості дітей шкільного віку та їх вплив на підготовку вчителя, планування програми і створення умов для дітей цього віку в церкві. 
 

CE 302 Теорія і методика навчання дорослих

Даний курс присвячений служінню навчання дорослих у церкві. Розглядається як теорія і методологія, так і біблійні принципи навчання дорослих людей. Окремо вивчається стратегія розвитку служіння вчителів у церкві для ефективного служіння Христу, церкві та світу. 
 

Біблійно-богословські курси:

GS 101 Вступний курс

Знайомство з академічним життям в Київській богословській семінарії. Центральне місце відведене процесу написання роботи, особливо дослідницької, використанню комп’ютера, програми Microsoft Word, інтернету, бібліотеки, а також розпорядженню часом та творчому мисленню. В курс включено зустрічі та знайомства з директорами програм, викладачами і працівниками семінарії.

OT 101 Огляд Старого Заповіту 1

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Буття до Книги Естер. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.

OT 102 Огляд Старого Заповіту 2

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Книги Йова до Книги пророка Малахії. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.

NT 201 Огляд Нового Заповіту 1

Знайомство з періодом між Заповітами та огляд чотирьох Євангелій, Дій, Послань Петра та Іванна. Курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги.

TH 201 Богослов’я 1

Курс вивчає вихідні передумови, цілі та засоби вивчення богослов'я. Розглядає вчення про божественне об’явлення людству: різні засоби Божого об’явлення, Біблію як унікальне богонатхненне послання Бога; вчення про безпомилковість і достатність Старого і Нового Заповітів. Також буде вивчатися вчення про існування Бога, Його особисту та триєдину природу, божественні атрибути і працю. Особлива увага приділятиметься функції Отця в творенні і провидінні.

TH 301 Богослов’я 3

Курс вивчає особу та працю Ісуса Христа: суть втілення, непорочне зачаття, реальність людської природи Ісуса Христа, Його непогрішність, земне служіння та викупне значення Його страждань, воскресіння і вознесіння. Студенти розглянуть порядок застосування та умови спасіння у Христі: божественні та людські аспекти спасіння (обрання, напередвизначення, покликання, віра, навернення, покаяння); доктрини про відродження, виправдання та освячення.

TH 302 Богослов’я 4

Курс вивчає роботу Духа Святого в справі спасіння у Христі стосовно Церкви, включаючи збудування та ствердження Церкви як Тіла Христового, організацію, функціонування, богослужіння та призначення Церкви відповідно до Божих цілей. Особливий акцент буде зроблено на природі та практичному застосуванні духовних дарів відповідно до призначення Церкви. Розкриватиметься Божа мета стосовно Царства та майбутні події, пов’язані з долею історії та окремих осіб, включаючи різні стадії другого пришестя Христа, тисячолітнє царювання Христа, воскресіння людей, суди та вічне місто.

CH 302 Історія Церкви 2

Даний курс розглядає історію, життя та богослов'я християнської Церкви в Європі та Північній Америці від Реформації до наших днів. Окрім цього, студенти познайомляться з важливими провідниками та подіями часів Реформації та після неї, а також дізнаються про основні рухи богословської думки останніх 500 років. 

WM 410 Всесвітнє місіонерство і Церква

 
Даний курс покликаний скеровувати наших майбутніх пасторів, молодіжних керівників, вчителів та інших служителів до більш місіонерського погляду на служіння і церкву.

PT 402 Християнське богослов’я і духовне життя

Курс призначений для того, щоб допомогти студентам зрозуміти, яку роль відіграє Святий Дух, Писання, богослов'я, церква, духовні дисципліни, поклоніння, власні бажання і воля в духовному зростанні й ефективності служіння. Звертається увага на наступні питання: «Який вплив на інших здійснює характер? Якими мають бути наші заохочення до святості? Чи задоволений Бог нами, якщо ми не досконалі?» Студенти познайомляться з розумінням духовності в різних конфесіях і традиціях християнства, як стимул до більшого уподібнення до Христа.