Принцип християнської свободи реалізується у любові до ближнього, що може проявлятися як у щепленні та захисті себе й інших від вірусу, так і в утриманні від щеплення й обмеженні себе у правах вакцинованих.

Хабарі – актуальна тема для України на тлі безперервних корупційних скандалів. Це не тільки реальність із життя можновладців, про яку ми дізнаємося з новин. Це частина нашого повсякдення. Що говорить Біблія на цю тему? 

16 липня 1990 року тоді ще Верховна  Рада УРСР прийняла декларацію про державний суверенітет України. А вже 24 серпня 1991 Рада ухвалила Акт проголошення незалежності України, який підтримали 90,32% громадян України на референдумі 1 грудня того ж року.

Жінки-християнки займали особливе місце в служінні апостола. Вони ревно служили нарівні з чоловіками, як місіонери, вчителі, лідери, виконуючи місію Бога в справі поширення Євангелії. Короткий огляд вітань в Посланні до Римлян від Володимира Нікалаєва, директора бакалаврської програми «Церковне служіння». 

Період Адвенту — це хороший час спрямувати нашу увагу на вічні істини Слова Божого, розповісти іншим про значення народження Господа Ісуса Христа, закликати до віри, надії та любові