25 років служіння семінарії ‒ це шлях віри та вияв Божої вірності. Усе, що відбувається у семінарії, ‒ це Божий труд. Через КБС Бог звершує дивовижну роботу для церков в Україні та поза її межами.

Раді повідомити, що силами Київської богословської семінарії видана книжка Грега Огдена «Основи учнівства: керівництво для збудування життя у Христі». Наразі книжка вийшла російською мовою і наприкінці серпня очікується й  україномовне видання.  

Ви шукали богословську літературу від українських авторів? Хотіли прочитати книгу, написану викладачем семінарії? Ми раді повідомити про видання книги д-ра Едуарда Борисова ‒ вкладача курсів Нового Заповіту та богослов’я в Київській богословській семінарії, директора філії та викладача Талботської школи богослов'я (Київ).

Запрошуємо на навчання до Київської богословської семінарії! Триває ступна кампанія 2020 року!  Пропонуємо до уваги абітурієнтів 8 бакалаврських та 2 магістерські програми.

Хто ті люди, які зробили сміливий крок і  в свій час стали студентами КБС? Хто пройшов усі роки навчання і зовсім скоро отримає диплом. Сьогодні наша розповідь про студента програми «Пасторське керівництво», Дениса Денисенка.