Запрошуємо відвідати відкритий курс «Біблія та сучасний світ».

Чи знаємо ми як використовувати Біблію в нашому повсякденному житті? А що відрізняє біблійні знання від медичних знань чи від знань з галузі мистецтва або ж техніки? Якщо ваш холодильник перестає працювати, ви звертаєтесь за порадою до Біблії чи телефонуєте майстрові, який ремонтує холодильники? А якщо ви захворіли, як ви знаходите відповідь, що сталось? Йдете до лікаря чи шукаєте свій діагноз в Біблії?

Це тільки невелика частина запитань, на які ми будемо шукати відповідь на цьому курсі разом з викладачем, проф. Марком МакДоннелом. (Th.M., Далласька богословська семінарія (США); M.A., класичні дослідження, Техаський університет в Остіні).

Марк разом з родиною більше 20 років живе в Україні. Протягом цього часу він викладав в різних вузах і школах, навчав і проповідував в багатьох церквах, служив людям з особливими потребами. В Київській богословській семінарії Марк викладає експозицію багатьох книг Біблії, а також грецьку та єврейську мови. Його особливо цікавлять такі богословські теми як: образ Божий, Закон Мойсея, Септуаґінта та взаємовідносини між церквою й суспільством

Дата: 25 - 29 березня 2019

Реєстрація для студентів.

Реєстрація для вільних слухачів.

У формі реєстрації потрібно вказати ID курсу «Церква та сучасний світ» – BS 402

Заняття 8:30 – 18:00 з перервами на чай та обід.

Додаткова інформація за телефоном: +38 (044) 563-30-49 - реєстратор Вікторія Бікман;
або електронна пошта: registrar@kts.org.ua