У неділю, 10 грудня 2017 року, в церкві «Відродження» м. Фастів відбулося рукопокладення брата Олександра Савченка на дияконське служіння. Урочистим недільним богослужінням керували Микола Пономарьов, пастор материнської церкви з Києва, та Ігор Бугайов, пастор церкви «Відродження». 

За свідоцтвом одного з виступаючих на зібранні, який колись навчався в одній школі з Олександром, а зараз диякона церкви «Відродження», колись, коли Сашко на прізвисько «Кум» виходив на перерву, шкільний народ розступався, щоб не здибати клопоту собі на голову. 

Проте коли Христос торкнувся серця Олександра, він став іншою людиною – такою, що готова жертвувати своїм і собою задля служіння іншим. А служити є кому. Важливо зазначити про особливість церкви «Відродження». Її служіння розпочалось з організації реабілітаційного центру для жінок, які страждають від алко- та наркозалежності. Наразі Бог благословив зусилля цієї громади і церква має три центри: два для чоловіків і один для жінок. Чимало реабілітантів прийшли до Бога і стали активними служителями церкви. 

Одним з етапів на шляху духовного розвитку Олександра стало навчання у Київській богословській семінарії на програмі «Пасторське керівництво». Семінарія дала йому чимало теоретичних та практичних знань для служіння на ниві Божій. Олександр одружений, має дружину Тетяну та двійко чудових діток. Ось на що здатна Божа благодать!

Директор бакалаврської програми «Пасторське керівництво» Енді Ріст та його помічник, пастор Андрій Заліщук, були присутні на цьому урочистому богослужінні в церкві «Відродження», мали можливість сказати сердечні слова побажань та настанов, молились та раділи з усією церквою за родину Олександра та Тетяни.