19 травня 2018 року відбувся 17-й випуск для Київської богословської семінарії! Випускна церемонія проходила в церкві «Преображення», яка вже багато років є нашим другом та партнером. 

За 23 роки своєї роботи семінарія випустила близько 650 підготовлених служителів, які несуть служіння по всій Україні та за її межами. Цього разу 22 випускники отримали дипломи бакалавра та молодшого бакалавра. 

З привітальними словами та словами підтримки до випускників та гостей звернулись ректор Київської богословської семінарії Руслан Хмиз, пастор церкви «Преображення» Петро Марченко, голова союзу ЄХБ Валерій Антонюк та директори навчальних програм.

Від випускників теплі слова вдячності сказали Богдан Кулицький та Олександр Бордей. 

Наприкінці випускної церемонії за випускників молились усі пастори, присутні в залі, молитвою благословення. Святкування завершилось святковою програмою та урочистим бенкетом в головному залі семінарії. 


Кілька слів від випускників.

Світлана Кудлай, програма «Всесвітнє місіонерство» 
"Чотири роки! ..аж доти допоміг нам Господь 1 Сам. 7:12.
Дякую за цей час! Час навчання, формування, підтримки та просто дружби! Дуже ціную вас усіх. 
Ми - одне тіло, ми - одні думки, ми - одно серце, серце Отця. Разом йдемо ми в світ неспасенний Славу Отця показати!"

Віталій Кривошеєв, програма «Пасторське керівництво»
"Вдячний Богу за цей чудовий день. Навчання в КБС – це був особливий період в моєму житті, старт до нових горизонтів, нових цілей та досягнень довжиною в життя". 

Богдан Кулицький, програма «Благовістя та заснування церков»
"Згадуючи своє минуле життя, складно повірити, що це було зі мною і що зробив Бог зараз! З двох шкіл мене вигнали, з училища намагались вигнати, намагались посадити у в’язницю! Багато хто, з тих, що знали мене, давно поставили хрест на моєму житті! Наркотики та алкоголь настільки все зруйнували, що я і сам не вірив, що може щось змінитись! Але Бог  зробив диво, Він змінив моє життя і сьогодні я отримав диплом про закінчення вищого навчального закладу! 
Хто б міг подумати?! Це міг зробити тільки Бог! Слава Богу!"