Дорогі брати та сестри! Вітаємо вас з Різдвом Христовим! 

В очікуванні свята давайте пам’ятати про значення цієї визначальної історичної події для всього людства. 
 
Святкуючи народження Ісуса Христа, ми святкуємо Божу вірність. Його прихід був обіцяний ще на початку історії людства. У Богом визначений час народився Цар та Спаситель.

Святкуючи народження Ісуса Христа, ми святкуємо істинну радість, що не минає під час випробувань. Це справжній вияв того, як Божа обітниця несе велику радість віруючим, юдеям та язичникам.

Святкуючи народження Ісуса Христа, ми святкуємо надію, яка не розчаровує. Ми потребуємо надію, більшу за ту, що пропонує цей світ. І хоча часом очікування може виявитися важким, народження Ісуса нагадує нам, що очікування Бога варте того. 

Святкуючи народження Ісуса Христа, ми святкуємо Божу нескінчену любов. Який то вияв любові – віддати за нас Свого Сина! Наша відповідь на таку величну любов – триматися Божої любові.
 
Святкуючи народження Ісуса Христа, ми святкуємо мир, який перевищує розуміння. Перебування в такій любові несе справжній мир для нашого розуму, наших стосунків з Богом та іншими людьми. 
 
Святкуючи народження Ісуса Христа, ми святкуємо життя. Слово, Джерело Життя, народилося як дитина, переконуючи нас в сакральності самого людського життя.

Хай ваші серця будуть сповнені радості, любові, миру, надії у цей різдвяний час і кожного дня прийдешнього нового року. Хай Бог поблагословить вас і ваших близьких!

Щиро у Христі, 
ректор Київської богословської семінарії 
Руслан Хмиз