Раді повідомити, що силами Київської богословської семінарії видана книжка Грега Огдена «Основи учнівства: керівництво для збудування життя у Христі». Наразі книжка вийшла російською мовою і наприкінці серпня очікується й  україномовне видання.  

Ця книжка вже перекладена на 15 мов та продано 300 000 копій. Хоча вона написана досить давно, але не втратила свою актуальність, пройшла перевірку часом та практикою.

«Основи учнівства» Грега Огдена ‒ це підручник з учнівства, який широко використовується в церквах по всьому світу. Цей посібник розрахований на роботу групи з трьох або чотирьох людей (мікро групи). Він також успішно використовується як індивідуальна навчальна програма, інструмент учнівства один на один чи як матеріал для малих груп. 

Стосунки з Ісусом Христом найкраще збудовуються в контексті близьких взаємин з іншими християнами. Ми зростаємо у Христі, коли шукаємо Його разом з іншими. Приклад Ісуса у вихованні учнів – близькі стосунки, дружба та участь в житті інших. Збираючись у групи втрьох чи вчотирьох для вивчення Біблії та спільного підбадьорення, ми максимально точно наслідуємо Ісуса та Його учнів. Цей навчальний посібник Грега Огдена – інструмент, створений для того, щоб допомогти нам наслідувати такий приклад. Цей матеріал допоможе поглибити знання основ християнства та зміцнити віру.


Книжка складається з 25 уроків та має «Керівництво для лідерів».  Основна її ціль ‒ надати читачу інструменти для побудови відносин з учнями малої групи, привести їх до духовного зростання та переображення.

Щоб замовити посібник, пишіть на адресу liudmyla.mariash@ktsonline.org Людмила Маряш, відповідальна за книжкове служіння КБС.

__________________________________________________

ГРЕГ ОГДЕН (D.Min., Фуллерівська богословська семінарія) після двадцяти чотирьох років пасторського служіння займається місією церковного виховання учнів Христа, проповідує, вчить та пише на тему учнівства. В 1998-2000 роках очолював програму доктора служіння Фуллерівської богословської семінарії, був ад’юнкт-професором навчання та учнівства членів церкви. Д-р Огден – автор серії книг з учнівства: Essential Guide to Becoming a Disciple, Transforming Discipleship, Leadership Essentials (у співавторстві з Деніелом Мейером) та Essential Commandment; партнер організації  «Глобальна ініціатива учнівства» (Global Discipleship Initiative), яка займається навчанням, настановою, мотивацією пасторів та лідерів-християн організовувати національні зростаючі рухи учнівства як в США, так і за кордоном.  

__________________________________________________

ВІДГУКИ

Автор книги акцентує нашу увагу на біблійному впливі на інших, як це робив Ісус, вкладаючи своє життя в декількох учнів. Пройшовши цей матеріал, ви зміцните та поглибите свою віру в основи християнського вчення та зможете навчати учнів, здатних навчати таким чином й інших. Звісно, цей посібник сам по собі не перетворює людей в учнів Христа, він радше слугує картою чи ж навігатором, що вказує напрям духовного зростання.    

Тільки використовуючи разом і матеріал книги, і методи Ісуса в атмосфері малої групи, ми можемо зростати як справжні послідовники Христа. Я рекомендую книгу усім, хто серйозно ставиться до заповіді навчати учнів Христа. 

Ігор Федорович, директор програми «Благовістя та заснування церков», Київська богословська семінарія, пастор церкви «Воскресіння», Київ.

 

 

 

Як ефективно впливати на людей? Що робити, щоб бути хорошим наставником? Які матеріали використовувати в процесі виховання учнів? Сьогодні ці питання актуальні, як ніколи раніше, адже християнство 21-го століття вирізняється пасивністю та апатією.
В книзі «Основи учнівства» Грег Огден дає відповідь на вищезгадані питання. Він розкриває силу мікрогрупи, як потужного засобу підготовки глибоких, посвячених християн. У Ісуса була мікрогрупа! Він наставляв Дванадцятьох, але також мав ближче коло учнів: Івана, Петра та Якова. Після знайомства з автором і його книгою я почав практикувати мікрогрупу в своїй церкві. На даному етапі вважаю, що мікрогрупа – це найефективніший інструмент для наставництва. Сподіваюся, книга стане благословенням для Вас і Вашої громади.  


Василь Острий, директор програми «Молодіжне та підліткове служіння», Київська богословська семінарія, один з пасторів «Ірпінської біблійної церкви», Київська область.