Мета Київської богословської семінарії – не тільки навчити, дати знання, а також мотивувати наших студентів передавати отримані знання та навички далі в своїх церквах через зручні форми навчання для людей. Такою формою навчання може стати Інститут церковного служіння, з яким тісно співпрацює Київська богословська семінарія. 
Інколи люди, маючи сильне бажання вчитися, не можуть залишити роботу, родину чи служіння, щоб на кілька тижнів поїхати на навчання до семінарії. В такій ситуації в нагоді стає біблійна школа при церкві. 

«Якось я викладав у студентів КБС курс «Богослов’я духовного формування, – розповідає Володимир Ніколаєв, директор Інститут церковного служіння, – ближче познайомився зі студентами. Дізнався, що Олександр Бордей, студент програми “Пасторське керівництво”, та його пастор Анатолій Плукчі давно мріють про біблійну школу в своїй церкві в місті Хуст (Закарпатська область). Хочуть передавати знання, які мають самі, і шукають формат, як це краще зробити».

Після тієї розмови Володимир Ніколаєв відвідав Першу баптистську церкву у Хусті, після обговорення усіх організаційних питання щодо біблійної школи, вже наприкінці вересня 2017 року, відбулась перша навчальна сесія. А 15-17 грудня 2017 року пройшла друга навчальна сесія у біблійній школі на базі Першої баптистської церкви м. Хуст.

У біблійній школі навчається близько 20 студентів. Переважно це люди, які ще не задіяні активно в церковних служіннях, але мають бажання вивчати Біблію, отримувати знання, щоб стати гарними та ефективними служителями. Крім того, дана біблійна школа стала навчальною базою не лише для членів Першої баптистської церкви, її студентами стали також члени церкви «Істина».  

«Велике бажання та наполегливість студентів семінарії сильно вплинули на те, щоб ця школа почалась», – зізнається Володимир Ніколаєв.

Наразі Олександр Бордей – адміністратор школи.  Він мотивує, організовує навчальний процес. Крім того, Олександр Бордей та Василь Вайнраух (Василь  – випускник КБС програми «Пасторське керівництво») планують тут викладати. Вже з наступної сесії в лютому 2018 їх залучатимуть  до викладання, і вони зможуть передавати ті знання, які отримували в семінарії, допомагаючи людям вивчати Боже Слово та зростати духовно.

Інколи люди не можуть залишити роботу, родину чи служіння, щоб на кілька тижнів поїхати на навчання до семінарії, але бажання вчитися мають. В такій ситуації стає в нагоді біблійна школа при церкві. І така школа може стати для когось першим кроком на шляху до здобуття академічної богословської освіти.